Boksas

Vitalis Klitschko ir Davidas Haye derasi dėl tarpusavio dvikovos

Spread the love

Galimos kovos tarp Vitali‘aus Klitschko ir Davido Haye gandams vėl iškilus į paviršių ir turint omeny, kad titulo gynimo kova, kuri vyko Vokietijoje, buvo tikras pasišaipymas, galime labiau pasigilinti į šiuos gandus.

Haye minėjo, jog Klitschko vadybininkas Berndas Boente yra būtent ta kliūtis, kuri trukdo boksininkų tarpusavio dvikovos įgyvendinimui. Tuo tarpu pats vadybininkas turėjo savo nuomonę šia tema. 

WBC sunkaus svorio čempiono Vitali‘aus Klitschko vadybininkas Berndas Boente prieštarauja socialiniame tinklapyje Twitter pasirodžiusiai britų sunkiasvorio Davido Haye žinutei, kurioje boksininkas teigia, jog Vitali‘us sutiko su juo kautis sekančioje kovoje. … Kaip teigia Boente, Haye reikalauja neįtikėtinai didelių garantijų ir 50 procentų britų užsakomųjų transliacijų pelno. Su šiais reikalavimais Klitschko komanda nepasirengusi sutikti.

Klitschko (44-2, 40 nokautų) ir Haye (25-2, 23 nokautai) dėl kovos derasi jau nuo praėjusių metų pabaigos. Abiejų boksininkų pusės mano, jog arba abu boksininkai turi neišspręstų tarpusavio ginčų, arba kova yra tokia pelninga, kad tokios galimybės negalima praleisti.

Kad ir kokios bebūtų priežastys, abu boksininkai nori kautis. Jei bandytume iš šios situacijos išpešti istoriją, galima teigti, jog Vitali‘us nori užbaigti darbą, kurį Wladimiras pradėjo praėjusių metų liepą, o tuo tarpu Haye trokšta susigrąžinti savo reputaciją. Haye teigė, jog jis praktiškai yra pasitraukęs iš sporto, tačiau grįžtų tik tokiu atveju, jei galėtų susikauti su vienu iš brolių Klitschko. Neseniai jis paneigė visus gandus apie galimą kovą su Derecku Chisora.

Haye vadybininkas ir treneris Adamas Boothas teigė, jog abiejų boksininkų pusėms niekaip nepavyksta susitarti:

„Su jais bandžiau susitarti jau keturis kartus. Tuo tarpu buvo tik viena kova. Jau ketvirtą kartą su jais deriuosi, jie yra labai sunkiai sukalbami žmonės. Tačiau gali būti, kad tą patį jie galvoja ir apie mus.“

Skirtingai nei dauguma Klitschko priešininkų, Haye iš tikrųjų turi didelę vertę: į jo kovas parduodama daugybė bilietų, jis garantuoja aukštus televizijos reitingus ir turi daugybę gerbėjų net jam ir nesant karjeros viršūnėje. Klausimas tik tas, ar jis į jo kovas parduodama pakankamai bilietų, ar jis garantuoja pakankamai aukštus televizijos reitingus ir ar turi pakankamai didelę gerbėjų minią, kad pateisintų savo reikalavimus? Būtent tai ir stabdo visas derybas.

Tiek Haye, tiek ir Boothas taip pat atvirai kritikavo Klitschko reikalavimus, teigdami, jog jų kontraktų sąlygos yra pernelyg vienpusiškos. Tiesa, su tokiu teiginiu tikrai galima sutikti. Klitschko komanda yra labai gudri ir apsukri bei visuomet siekia išpešti iš kiekvienos kovos maiksimalų pelną. Kad ir kokie profesionalūs ir geranoriški jie bebūtų, visi sukasi tame pačiame versle. Jie nori to, kas, jų manymų, teisėtai priklauso jiems. O turint omeny, kad jie absoliučiai dominuoja visoje divizijoje, visai nenuostabu, jog jie nori pačio didžiausio pyrago kąsnelio.

Leave a Comment