Boksas

Vitalis Klitschko apgynė WBC titulą. Foto ir video galerija. Atnaujinta

Spread the love

Vitalis Klitschko pilnutėlėje Miuncheno arenoje apgynė WBC sunkaus svorio čempiono titulą prieš Derecką Chisorą iš Anglijos. Visi trys teisėjai skyrė pergalę ukrainiečiui atitinkamai 118:110 , 118:110  ir 119:111.

Brito promoteris Frankas Warrenas jau dabar kalba apie atsakomąją dvikovą su Vitaliumi ir neatmeta galimybės suvesti savo boksininką su kitu broliu Wladimiru.

Chisora (15-3, 9 nokautai) pralaimėjo tris iš paskutinių keturių savo kovų, tačiau situacija iš tikrųjų yra ne tokia bloga, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pralaimėjimas prieš Tysoną Fury buvo patirtas dėl itin prastos boksininko fizinės formos, o gruodžio mėnesį boksininkas nusileido Robertui Heleniusui, tačiau daugumos nuomone kovos nugalėtoją nulėmė labai šališki teisėjų Suomijoje sprendimai.

Šiąnakt jis aiškiai pralaimėjo Klitschko, tačiau privertė Vitali‘ų padirbėti kur kas stipriau nei bet kuris kitas priešininkas nuo 2003 m. kovos su Lennoxu Lewisu. Ar jis nusipelnė antro šanso palaužti 40-metį, o gal galimybės kautis su Wladimiru?

Be jokios abejonės Warrenas nori savo boksininkui pačių geriausių kovų. Tą jau minėjau prieš tai, kuomet aptarinėjau Chisoros spjūvį Wladimirui į veidą prieš kovą, tačiau tokie vyrukai kaip Chisora neišgaruoja. Jie tiesiog perdega. Chisora yra labai tvirtas boksininkas, tačiau neturėdamas ypatingo talento jis gali dingti iš pirmų laikraščių puslapių taip pat greitai, kaip į juos pateko.

Gali būti, kad Vitalis (44-2, 40 nokautų) nebemato prasmės kautis su Chisora antrą kartą, tačiau jo jaunesnis brolis Wladimiras (56-3, 49 nokautai) gali ir neatsisakyti iškaršti Dereckui kailį. Abu broliai į įžeidimus žiūri labai rimtai, ir nors po spjūvio į veidą Wladimiras nerodo ypatingų emocijų, tačiau tai jam neabejotinai nepatiko.

Kovo 3 d. Wladimiras susikaus su Jeanu Marcu Mormecku ir ši kova nusimato labai nelygiavertė. Paskutiniai Wladimiro priešininkai tikrai nepalieka gero įspūdžio. Sklinda kalbos apie Klitschko revanšą su Tony Thompsonu, tačiau ši kova dar 2008 metais nebuvo labai įdomi, o Thompsonas nuo to laiko dar labiau paseno.

Wladimiras ir Chisora prieš tai jau turėjo net dvi tarpusavio dvikovos datas: pirmą kartą boksininkai turėjo susiremti 2010 m. gruodžio mėn., tačiau Wladimiras negalėjo kautis dėl treniruočių metu patirtos traumos, kitą – 2011 m. balandį, bet ir ši kova buvo atšaukta, nes Wladimiras nusprendė vietoj Derecko priešininku pasirinkti Davidą Haye.

Leave a Comment