Boksas

TV Boksas: Wladimiras Klitschko vs. Francesco Pianeta

Spread the love

Ar matei kada ringe degantį fortepijoną? Arba, jaukus vakaras su aukščiausios klasės boksu!

 Šeštadienį (Gegužės 4 dieną), vienas žinomiausių pasaulyje boksininkų profesionalų Vladimiras Kličko (59-3) gins savo WBA, WBO ir IBF organizacijų sunkaus svorio čempiono titulus prieš Italijos boksininką Francesko Pianetą (28-0-1). Sporto klubas „Kaunas Strikers“ kviečia visus bokso gerbėjus šį bokso mūšį pasižiūrėti kartu, sporto bare „BarPm“ (Laisvės alėja 75/Maironio g. 24, Kaunas). Be bokso bus: gera kompanija, emocijos, žaidimai ir prizai! Vakaro pradžia 22 val. (kovos pradžia 23.45 val.).

Wladimiras Kličko kartu su broliu Vitalijumi jau kuris laikas karaliauja sunkaus svorio divizione. Paskutinį kart šis boksininkas pralaimėjo dar 2004 metais, o nuo to laiko, niekas nesugeba jam pasipriešinti. Trijų iš keturių prestižiškiausių bokso organizacijų čempionas paskutinę savo kovą turėjo praėjusių metų Lapkričio mėnesį, kuomet dvylikos raundų kovoje teisėjų sprendimu įvaikė lenką Mariušą Wachą. Vladimiras pagarbiai atsiliepia apie varžovą artėjančioje kovoje Francesko Pianetą, išskirdamas jo savybę bet kokia kaina siekti savo tikslo. Galime neabejoti, jog šeštadienį įtalas turės tik vieną tikslą.

Francesko Pianeta savo karjeroje dar nėra patyręs pralaimėjimų. Šis boksininkas yra tapęs EBU Europos sąjungos čempionu, bei WBC jaunimo čempionu sunkaus svorio kategorijose. Didžiausią savo pergalę jis pasiekė 2009-2010 metais kuomet nugalėjo vėžį. Galima neabejoti, jog italas tikrai stengsis iš visų jėgų ir nepraleis savo šanso kaip kometa įsiveržti į pasaulio bokso elitą.

Gegužės 4 diena,

BarPm (Laisvės alėja 75/Maironio g. 24, Kaunas),

TV Boksas: Wladimir Klitschko vs. Francesco Pianeta,

22.00 val.

Francesco Pianeta geriausių momentų rinkinys

Leave a Comment