Boksas

T. Fury apie D. Haye: Aš jį išjungsiu taip, kad nebenorės sugrįžti į ringą

Spread the love

Tysonas Fury pridėjo dar vieną triukšmingą komentarą, taip padėdamas reklamuoti rugsėjo 28 d. įvyksiančią kovą tarp jo ir Davido Haye, teigdamas, jog po to, kai jis susitvarkys su Haye, pastarajam bokso pasaulyje nebeliks vietos.

Panašu, kad visa reklama tuo dar nesibais, nes dabar eilė Davido Haye atsakui, kurį turėtume išgirsti visai netrukus. Tad niekas negalės papriekaištauti boksininkams, kad šie neįdėjo visų jėgų kovos reklamai.

Fury (21-0, 15 nokautų) teigimu boksininkas planuoja nokautu užbaigti buvusio pirmojo sunkaus svorio čempiono ir sunkaus svorio titulo savininko Haye (26-2, 24 nokautai) karjerą.

„Jis gali pamiršti apie kovą Kličko, nes aš jį išjungsiu taip, kad nebenorės sugrįžti į ringą. Kai su juo susitvarkysiu, jam čia nebebus ką veikti. Patikėkite manimi, tai gali būti paskutinė Davido kova. Tačiau Tysonui Fury dar laukia daug kovų ir aš toliau bandysiu siekti pasaulio titulo. Jei kam ir laikas perimti nešti britų boksą simbolizuojantį deglą, tai man.“

Jei Tysonas iš tikrųjų pavyktų nokautuoti Haye, tuomet tikrai sunku įsivaizduoti, kokie būtų tolimesni Davido planai. Jis ne tik daug kartų buvo užsiminęs apie pasitraukimą iš bokso, tačiau vieną kartą buvo „oficialiai“ pakabinęs pirštines ant vinies, nes sau pažadėjo, kad tai padarys iki savo 31-ojo gimtadienio. Tačiau viskas apsivertė kelis kartus, jis grįžo kautis su Derecku Chisora, o dabar štai jis vėl ringe su Tysonu Fury.

Dabar jis kaunasi dėl pinigų ir galbūt galimybės dar kartą susikauti su Vladimiru, arba pirmą kartą išbandysi jėgas prieš Vitalijų. Bet tai yra vienintelės dvi jo galimybės. Kai jis susitarė su kovos su Manueliu Charru, tai buvo tik būdas priartėti prie brolių Kličko. Kai atsirado galimybė kautis su Fury, jis pasirinko šį variantą, nes jis gerokai pelningesnis ir sėkmingo pasirodymo atveju pagerintų jo šansus siekti akistatos su Kličko.

Tuo tarpu Fury tai taip pat didžiulė galimybė sužibėti. Nors jam jau pavyko susišluoti keletą solidžių pergalių, tačiau laimėjimas prieš Haye neabejotinai būtų pats įspūdingiausias jo karjeroje. Iš visų per pastaruosius kelis mėnesius vyksiančių kovų šita tikriausiai yra viena laukiamiausių.

Leave a Comment