Boksas

T. Bradley vis dar nenugalėtas, triumfuoja prieš J. M. Marquezą

Spread the love

Šeštadienį Las Vegase Timothy Bradley apgynė WBO pusvidutinio svorio titulą bei išsaugojo nulį pralaimėjimų grafoje, pelnydamas pergalę nevienbalsiu teisėjų sprendimu prieš Juaną Manuelį Marquezą.

Galingas smūgis kabliu kaire ranka dvyliktame raunde vos nepargriovė J. M. Marquezo ant ringo grindinio. Visos kovos metu nei vienas boksininkas nepatyrė nokdauno. Šis smūgis galimai sužlugdė visas J. M. Marquezo viltis išplėšti sunkią pergalę, kuri būtų tikrai šokoravusi visą bokso pasaulį.

Kovos tarp dviejų Manny Pacquiao skriaudikų pradžioje dešimčia metų už J. M. Marquezą jaunesnis T. Bradley kontroliavo priešininką.

Nors kova ir buvo pakankamai apylygė, tačiau buvo sporto apžvalgininkų, kurie akivaizdžiu nugalėtoju laikė amerikietį. Pastarojo priekinės rankos smūgis buvo pats efektyviausias jo ginklas, o tuo tarpu J. M. Marquezas taip ir nesugebėjo pajungti į darbą didžiąją karjeros dalį jį lydėjusių smūgių kombinacijų.

Po apylygio pirmojo raundo, kurį veikiausiai laimėjo J. M. Marquezas, pataikęs smūgį kabliu iš apačios į korpusą, T. Bradley pradėjo diktuoti savo sąlygas. 30-metis sėkmingai išnaudojo greitį ir judrumą, metodiškai atakavo meksikietį  ir bandė jį išvesti iš kantrybės.

T. Bradley priekinės rankos smūgių lietus neleido J. M. Marquezui pasinaudoti pamėgtu kontratakavimo stiliumi ir padėjo primesti tokį kovos stilių, kuris neleistų čempionui būti pernelyg apdaužytam.

Kai nuskambėjo gongas, skelbiantis kovos pabaigą, J. M. Marquezas jautėsi padaręs pakankamai, kad laimėtų kovą, tačiau jo nuojauta jį apgavo J. M. Marquezas po šios kovos vis dar gali pasigirti įspūdingu pergalių ir pralaimėjimų santykiu (55-7-1), tačiau rezultatas ne visai toks, kokio jis tikėjosi.

Po pergalės T. Bradley kalbėjo užtikrintai ir teigė, jog kovai pasirengė tinkamai.

Apibendrinant galima sakyti, jog kova tikriausiai pranoko lūkesčius. Abiejų boksininkų smūgių skaičius buvo apylygis. T. Bradley J. M. Marquezui buvo tiesiog per vikrus. Meksikietis nesugebėjo padaryti jam pakankamai žalos, kad pelnytų teisėjų daugumos palankumą.

Leave a Comment