Boksas

Soto ir Antillonas pademonstravo aukščiausio lygio dvikovą.

Spread the love

Tai buvo tiesiog nuostabi kova, be jokio abejonės verta metų kovos kandidatūros ir tiesą pasakius mano akimis ši kova iškart šoktėlėjo į pirmą vietą. Humberto Soto (54-7-2, 32 nokautai) ir Urbano Antillonas (28-2, 20 nokautų) pradėjo tarpusavio karą nuo pat pirmų kovos sekundžių. Kovą laimėjo Soto, teisėjams ją įvertinus 115-112 ir 114-113 (dukart).

Antillonas visos kovos metu buvo labai agresyvus ir daug kartų tiesiog užšoko ant Soto smūgių kabliu iš apačios, kas tapo pastarojo vizitine kortele šios kovos metu ir pelnė jam pergalę. Geriausias Antillono smūgis buvo kablys kaire ranka. Pirmoje kovos stadijoje Soto atrodė kaip Juanas Manuelis Marquezas prieš Juaną Diazą ar Michaelą Katsidis, t.y. buvo nepaliaujamai puolamas ir apdaužomas, tačiau ir pats paleido gana nemažai efektyvių ir galingų atsakomųjų smūgių, padariusių nemažai žalos priešininkui. Soto buvo kritikuojamas, kad pastaruosius tris metus kaudavosi su ramiais kovotojais, bet šiąnakt jam teko susidurti su tvirtu, stipriu ir geriausią formą demonstruojančiu priešininku, tad talentas, kurį Soto visuomet turėjo, šįkart jam padėjo pasiekti pergalę. Antillonas kovėsi puikiai, tačiau jam šiek tiek pritrūko greičio ir technikos. Jis taip pat kovoje panaudojo keletą neteisėjų manevrų, tokių kaip bakstelėjimas priešininkui galva, smūgiai žemiau juostos ir net buvo porą kartų parvertęs Soto ant žemės. Tam tikrais kovos etapais abu kovotojai atrodė pažeisti ar pavargę, tačiau Soto niekada neatrodė vos pastovintis ant kojų, taip kaip kelis kartus atrodė Antillonas.

Trumpai tariant, kova buvo tiesiog puiki. Prieš kovą buvo nuspręsta, kad kovos nugalėtojas kausis su Brandonu Riosu, o Riosas prieš Soto ant popieriaus atrodo tikrai viliojančiai. Taip pat būtų malonu išvysti Antilloną kaunantis prieš Riosą, arba prieš Soto dar kartą, ar tiesiog prieš kokį kitą agresyvų kovos stilių propaguojantį 61,5 kg svorio kategorijos boksininką. Jis – tikras bulius, tačiau šįkart Soto jam buvo per geras matadoras.

Po kovos Bobas Arumas teigė, jog galėtų suorganizuoti Antillonui kovą prieš Miguelį Vazquezą, kuriam priklauso vienas iš lengvo svorio kategorijos čempionų diržų. Antillonas nebuvo ypač patenkintas šiuo pasiūlymu, tačiau Arumas turėtų jį galiausiai įtikinti. Tiesą pasakius, tai buvo kiek keista akimirka.

Leave a Comment