Boksas

Sėkmingas lietuvių pasirodymas Estijoje

Spread the love

Balandžio 6 – 8 dienomis Klaipėdos sporto centro boksininkai dalyvavo Maardu miesto  (Estija) mero G.Bystrovo  33 – ąjame tarptautiniame komandiniame bokso turnyre, kuris buvo surengtas nusipelniusio Estijos trenerio Aleksandro Baranovui atminimui .

Turnyre dalyvavo Latvijos, Estijos, Ukrainos  ir Lietuvos boksininkai. Pirmąjame susitikime klaipėdiečiai susigrūmė su vietine Maardu komanda ir pralaimėjo rezultatu 12 – 20. Kovoje dėl trečios vietos mūsų boksininkai susitiko su Estijos rinktine, kurios pagrindą sudarė IDA – VIRUMAA regiono komanda. Rezultatu 17-12 pergalę išplėšė Klaipėdos komanda. Nugalėtojais tapo Maardu (Estija) komanda, kuri įveikė Latvijos boksininkus.

Apdovanojimus iškovojo Lukas Abrosimovas, Ąžuolas Zubė, Linas Vilkys (Jaunučiai), Sergej Mirzajev (Jauniai), Svajūnas Kasparavičius, Evaldas Necelis, Gytautas Graužinis (Jaunimas), Gerardas Mocka, Mantas Balčiauskas ir Artūras Logvinovas (Vyrai).  Lietuvius treniruoja Gytis Vaitkus, Antanas Skripkauskas, Eugenijus Vaitkus ir Vidas Bičiulaitis.

Didžiausią įspūdį varžybų organizatoriams ir treneriams paliko Manto Balčiausko (75kg.) kova . Tris metus nekovojęs ringe, Mantas be didesnio vargo nugalėjo Estijos Olimpinės rinktinės narį Kaupo Arro.

Išvyką į varžybas finansavo BĮ Klaipėdos sporto centras (dir. Rimantas Vitkus ), UAB „Minibankas“, UAB „Technolitika“.

Šios varžybos buvo jėgų patikrinimas prieš artėjantį jaunimo bokso čempionatą Panevėžyje ir  VII tarptautinį – tradicinį turnyrą „Gintarinė pirštinė“, kuris vyks gegužės 17 – 19 dienomis Klaipėdoje . Tikimasi, kad atvyks Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Islandijos, Austrijos, Rusijos, Ukrainos , Estijos, Latvijos, Graikijos, Azerbaidžano, Danijos komandos. Turnyras vyks Klaipėdos sporto ir rekreacijos rūmuose  adresu S. Dariaus ir S. Girėno  g. 10.