Boksas

S. Maslobojevas prieš kovą su galingu latviu: išnaudosiu greitį ir ištvermę (foto galerija)

Spread the love

Penktadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančiame profesionalaus bokso turnyre „Bigger’s Better“ vienintelis Lietuvos atstovas Sergejus Maslobojevas pirmoje dvikovoje susigrums su latviu Konstantinu Gluhovu. Tai paaiškėjo po burtų traukimo ir kovotojų svėrimo ceremonijos ketvirtadienį.

„Nenorėjau iš pradžių susitikti su latviu, bet taip jau gavosi. Varžovas stambesnis ir fiziškai stipresnis. Kiek žinau, jis patirties turi daugiau nei aš, – įspūdžiais apie latvį dalijosi S. Maslobojevas. – Galbūt keisiu savo taktiką, mėginsiu laimėti greičiu ir ištverme.“

Lietuvis prisipažino, kad vien tik boksui nebuvo daug laiko pasiruošti, nes dalyvavo K-1 turnyruose, tačiau padarys viską, kad išplėštų pergalę. „Jis kaip ir aš – kikboksininkas, dalyvavo kovose be taisyklių, tačiau su juo susitikti man ringe neteko. Jis gerai dirba kojomis, o rankos nėra jo pagrindinis ginklas. Tuo pasinaudosiu“, – apie 15 kg sunkesnį varžovą kalbėjo Kuvaldos pravardę turintis S. Maslobojevas.

Vienu iš turnyro favoritų laikomas K. Gluhovas pasakojo, kad girdėjęs daug apie lietuvį: „Tai stiprus kovotojas ir džiaugiuosi, kad iš pradžių teks kautis su juo. Kaip ir aš jis mėgsta pasirodyti įvairių kovos menų turnyruose. Tikiuosi kietos kovos, juolab, kad Sergejus pasirodys kaip turnyro šeimininkas.“

Vienas iš turnyro organizatorių Egis Klimas pasidžiaugė, kad „Bigger’s Better“ Lietuvoje rengiamas jau antrus metus iš eilės ir tradicija turėtų tęstis. „Pernai sulaukėme didelės sėkmės. „Eurosport“ televizijos kanalu šį turnyrą matys 59 šalys. Turėsime milijoninę auditoriją, kuri nuolat girdės Lietuvos vardą“, – sakė jis.

E. Klimas taip pat pasidžiaugė, kad turnyre jėgas vėl išmėgins S. Maslobojevas: „Tikiuosi jis geriau pasirengė nei pernai, tapo stipresnis, geresnis ir didesnis.“ Turnyre turėjo teisėjauti du arbitrai, tačiau dėl tam tikrų priežasčių liko tik vienas Steve’as Smogeris.

Legendinis amerikiečių arbitras dėl to nė kiek nenuliūdo: „Aštuonios dvikovos – laikykitės.“ S. Smogeris dar kartą patvirtino, kad puikiai leidžia laiką Lietuvoje, linki visiems laimėti  ir laukia įdomių kovų.

„Bigger’s Better“ turnyro burtai ir pirmųjų dvikovų poros

Konstantinas Gluhovas (112,7 kg / Latvija) – Sergejus Maslobojevas (97,3 kg / Lietuva)

Shahriyar Weissi (90,8 kg / Iranas) – Alexandras Pantukhovas (101 / Baltarusija)

Mattias Lundkvistas (98,7 kg Švedija) – Kamilas Sokolowskis (102,5 kg / Lenkija)

Adrianas Poputea (95,1 kg / Rumunija) – Jonathanas Pasi (96,5 kg / Vokietija)

TIK FAKTAI

„Bigger’s Better“ turnyre aštuoni kovotojai burtų keliu gauna varžovą. Nugalėtojui, laimėjusiam tris kovas, atitenka 15 tūkst. JAV dolerių piniginis prizas. Ringe kovojama tris raundus po tris minutes.

Prestižinėje kovoje susutiks Lukaszas Zygmuntas (Lenkija) ir Janis Ginters (Latvija). Mhuay Thai kovose susigrums: Julius Mocka ir Mantas Rimdeika, Grigorij Kopistinskij ir Ernestas Dabkus, o Deivido Danylos varžovas bus latvis Janis Freimanis.

Leave a Comment