Boksas

S. Martinezas nusitaikė į F. Mayweatherio ir C. Alvarezo mega dvikovos nugalėtoją

Spread the love

Pasaulio vidutinio svorio čempionas Sergio Martinezas į dvikovą iš anksto kviečia rugsėjo 14 d. akistatos tarp Floydo Mayweatherio ir Canelo Alvarezo nugalėtoją, tačiau jokių garantijų užsitikrinti šią kovą jau kitąmet boksininkas neturi.

Sergio Martinezas teigė, jog be sporto jis turės verstis dar mažiausiai pusmetį, o jo sugrįžimas į ringą planuojamas ne anksčiau nei 2014 m. pavasarį. Tai reiškia, kad jį išvysime tikriausiai tik po metų.

38 m. S. Martinezas spaudai aiškiai pareiškė, ko nori, tačiau tuo pačiu jo perspektyvos nepasirodė labai šviesios:

„Šiuo metu F. Mayweatheris yra geriausias. Tačiau jei Canelo laimės, jis taps geriausias. Man nesvarbu, kuris iš jų laimės, aš noriu kautis su bet kuriuo. … Apie pasitraukimą iš bokso negalvoju. Su HBO turiu dar dviejų kovų sutartį, o po to jau spręsiu, ar kabinti pirštines ant vinies.“

Būtent paskutinis teiginys ir yra didelis stabdis visiems jo ketinimams: Sergio sutartis su HBO praktiškai pašalina visus jo šansus artimiausiu metu kautis su Floydu, kuris po kovos su Canelo turės dar galiojantį keturių kovų kontraktą su Showtime. Tuo tarpu Alvarezas, kuris turi kontraktą su Golden Boy, pastaruoju metu taip pat dirba tik su Showtime.

Kita galimybė, kurios boksininkas tikriausiai neatmestų, būtų atsakomoji dvikova su Julio Cesaru Chavezu jaun. Beje, ši kova ir gerokai labiau tikėtina. Problema tik ta, kad Chavezui gali nepavykti tilpti į vidutinio svorio kategorijos apribojimus, o Martinezas yra užsiminęs, jog 76,2 kg svorio divizijoje nesiboksuos, nes, anot jo, boksininkas jaučiasi per mažas.

Dar vienas potencialus konkurentas užimti Sergio priešininko vietą yra Miguelis Cotto, kuris ringe pasirodys spalio 5 d. ir susikaus su Delvinu Rodriguezu. Jokiam promoteriui nepriklausantis M. Cotto gali kautis su bet kuo ir kova su juo būtų labai pelninga. Miguelio nuomonės apie kovą su S. Martinezu jau buvo teirautasi 2011 m., kuomet žurnalistai boksininko klausė, kodėl jis vietoj argentiniečio pasirinko Antonio Margarito. Tuomet Cotto atrėžė, jog Martinezas jam nebūtų nepadėtų už kovą susišluoti 5 mln. JAV dolerių. Dabar jis supranta, kad 5 mln. dolerių užmokestis už vieną kovą jam jau sunkiai pasiekiamas ir kad dabar būtų galima suderinti kur kas pelningesnes sąlygas, nei prieš tai.

Tad turint omeny, jog Sergio kova su Floydo ir Canelo dvikovos nugalėtoju yra ypač mažai tikėtina, kuris iš potencialių Martinezo varžovų, čempionui grįžus stovinčių kitoje ringo pusėje, jus labiau suintriguotų, Chavezas jaun. ar Cotto?

Leave a Comment