Boksas

Roy’us Jonesas Jaun. prieš Kimbo Slice’ą: parodomoji kova planuojama Jamaikoje?

Spread the love

Kaip praneša „The Jamaica Observer“ (tikėkimės, kad šios naujienos iš esmės yra tiesiog skiedalai), Roy‘us Jonesas jaun. vis dėlto tęs savo karjerą (iš dalies) ir gruodį susikaus su gatvės kovų legenda, buvusiu UFC kovotoju Kimbo Slice‘u.

Nepamirškime, kad tokios naujienos pasirodo kelis kartus per metus. Kartais vis pasigirsta kalbų, kad kažkokie pakvaišę verslininkai organizuoja trečią Holyfieldo ir Tysono kovą Abu Dabyje, tačiau greitai išsiaiškiname, kad tai buvo visiška nesąmonė. Tad reikia tik tikėtis, kad ši naujiena yra viena iš tų, apie kurias šnekama, bet viskas tuo ir pasibaigia.

Bet įsivaizduokime, kad kova įvyks. Nežinau, kas kalbant apie šią kovą kelia didžiausią depresiją.

Tai bus parodomoji dvikova, ar ne? Tokią kovą dar reikia parduoti arba bent jau priversti žiūrovus įsivaizduoti, kad jie nėra apgaudinėjami prastos kokybės profesionaliaus bokso versija.

Sakyčiau, kad idėja yra tokia: paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio HBO bokso žvaigždė įstumiama į tokią situaciją, kurioje boksininkas kaunasi vien dėl gerbėjų, kas yra pagirtina, tačiau daugelis išblėsusių aktorių taip pat atlieka mažus vaidmenis ne paties didžiausio ryškumo filmuose bei dalyvauja įvairiuose renginiuose „vien dėl gerbėjų“, nors niekam jie jau neįdomūs. Taip, Roy‘us gali kautis dėl gerbėjų. Tačiau tiems gerbėjams jis kaip boksininkas jau neįdomus. Manau, kad daugumai būtų įdomiau gauti galimybę vieną minutę pašnekėti su boksininku, negu iš tikrųjų pamatyti jį dar kartą kaunantis. Man įdomiau būtų pamatyti jo viešą treniruotę negu kovą. Roy‘us yra geras žmogus ir aš neabejoju jo kilniais tikslais. Tačiau aš negalėčiau įsivaizduoti, kad jo kova su Kimbo Slice‘u galėtų vainikuoti įspūdingą renginį.

O gal čia didžiausia problema su Kimbo Slice‘u? Galėčiau apie jo profesionalaus bokso karjerą pasakyti daug, tačiau didelė dalis mano nuomonės pasirodytų lyg aš būčiau prieš jį nusistatęs. Tačiau taip nėra. Vis dėlto, aš esu nusistatęs prieš jo „promoterį“, tačiau ne asmeniškai, nes aš jo visai nepažįstu, tačiau visi jų skiedalai yra taip sudramatizuoti, kad net juokinga. Iš tikrųjų, bet kokiam mąstančiam žmogui jie gali pasirodyti net įžeidūs.

Nepaisant visko, tikiuosi, kad kova neįvyks, tačiau jei ji įvyktų, tuomet jau nieko nepadarysi. Bet negūžčioti pečiais ir ironiškai nenusišypsoti tiesiog negalėčiau.

Galų gale, jei kova įvyks, tuomet tikiuosi, kad Jonesas sutvarkys priešininką pirmame arba antrame raunde, jei iš tikrųjų nori surengti savo gerbėjams tikrą šou.

Leave a Comment