Boksas

R.Stieglitzas atsirevanšavo A.Abrahamui ir susigrąžino WBO pasaulio bokso čempiono titulą (video)

Spread the love

Savaitgalį Vokietijoje įvyko kova dėl WBO pasaulio bokso čempiono antrojo vidutinio svorio kategorijoje titulo, kurioje pergalę iškovojo 31-erių metų vokietis Robertas Stieglitzas.

Puikiai kovojęs R.Stieglitzas nugalėtoju buvo paskelbtas jau po trijų raundui, kuomet vokiečiui Arthurui Abrahamui buvo skirtas techninis nokautas.

R.Stieglitzas antrajame raunde prakirto kairįjį savo varžovo antakį, kuris vėliau taip ištino, jog teisėjas Mike‘as Ortega, pasitaręs su gydytoju, buvo priverstas sustabdyti kovą.

„Tai buvo gana trumpa kova. Maniau, kad Arturas laikysis kiek ilgiau. Dažnai smūgiau dešine ranka ir ši taktika man leido tapti čempionu“, – kalbėjo R.Stieglitzas.

„Mano kairė akis atrodo labai prasta, su ja dabar praktiškai nieko negaliu matyti. Mano kovos planas buvo leisti Robertui dominuoti kovos pradžioje, tačiau aš planavau nuo ketvirtojo raundo perimti iniciatyvą“, – teigė 33-ejų metų A.Abrahamas.

R.Stieglitzas jau buvo tapęs WBO antrojo vidutinio svorio čempionu, tačiau pernai rugpjūtį A.Abrahamas jį nugalėjo ir perėmė iš jo šį titulą.

Abu boksininkai po kovos taip pat pažymėjo, kad norėtų ringe išmėginti jėgas ir trečiąjį kartą.

R.Stieglitzas profesionalaus bokso ringe per 47 kovas yra iškovojęs 44 pergales, iš jų 25 nokautais, ir patyręs 3 nesėkmės.

Tuo tarpu A.Abrahamo sąskaitoje per 36 kovas – 32 pergalės (28 nokautais) ir 4 pralaimėjimai.

Leave a Comment