Boksas

Puikaus bokso renginio metu gimė naujas klubas

Spread the love

Sekmadienį, Kaune, sporto klube „Dainralfas“ pagaliau įvyko ilgai lauktas, iki šiol negirdėtas renginys – „Challenge Kaunas Strikers 2012 (vol.1)“.
Į šį turnyrą sugužėjo didžiulis būrys kovotojų, trenerių, šeimos narių, bokso pasaulio atstovų, bei gerbėjų. Sveikinimo žodį tarė pats Lietuvos Bokso federacijos prezidentas – Darius Šaluga, kuris parodė kaip dera elgtis tikram džentelmenų sporto atstovui, kovas stebėdamas greta savo oponento, vos prieš savaitę vykusiuose Lietuvos Bokso federacijos rinkimuose – Gintaro Skobo.

Vėliau visus susirinkusius sveikino renginio kaltininkas bei organizatorius Vytautas Binkis.
Jaukiai įsitaisę už stalelių žiūrovai stebėjo keturias nuožmias kovas: pirmoji –mėgėjų bokso kova, trukusi tris raundus po tris minutes. Jos metu susikovė Sergey Marchenko iš „Kaunas Strikers“ klubo ir Artem Filipovič iš sostinės klubo „Gintarinė pirštinė“. Vieningu teisėjų sprendimu kovą laimėjo Artem Filipovič.

Antrosios kovos metu į ringą žengė merginos, kovojusios keturis raundus po dvi minutes, tai – Evelina „Eva“ Adomulytė iš sporto klubo „Dainralfas“ ir Ana Starovoitova iš klubo „Gintarinė pirštinė“. Šioje kovoje buvo paskelbtos lygiosios.

Trečioji kova – profesionali bokso dvikova, trukusi keturis raundus po tris minutes, jos metu susirungė sporto klubo „Kaunas Strikers“ atstovai: Tomas Vosylius ir Jonas Kažukauskas, nors teisėjų nuosprendžiu laimėjo Jonas, šis teisėjų verdiktas sukėlė daug prieštaringų nuomonių iš kovą mačiusių bokso fanų, bei specialistų.

Pertraukėlių tarp kovų metu žiūrovų ausis džiugino kylanti naujoji Lietuvos vokalo žvaigždė AnilorK su savo soline programa.

Ketvirtoji kova – vakaro kulminacija, tai trenerio Vytauto Binkio kova su trimis jaunais sportininkais: pirmasis į ringą žengė perspektyvus „Dainralfo“ klubo sportininkas Daumantas Barinovas, tačiau jam dviejų raundų trukusių po tris minutes metu nepavyko nokautuoti Vytauto ir atsiimti 300lt piniginio prizo.

Sekantis savo jėgas įrodinėjo taip pat klubo „Dainralfas“ sportininkas Matas „Matufajus“ Stebuliauskas, tačiau jam, kaip ir Daumantui nepavyko įveikti daug patirties turinčio Vytauto ir papildyti savo piniginės 200lt.

Paskutinis į ringą žengė „Kaunas Strikers“ klubo atstovas Sergey Marchenko, tačiau Vytautas atsilaikė ir prieš šį sportininką taip nesuteikdamas galimybės jam laimėti 100lt. Visus šešis raundus Vytautas meistriškai neleido savo varžovams pasiekti pagrindinio tikslo – jį nokautuoti.

Po renginio visi buvo pakviesti į klubą „Siena“, kuriame vyko entuziastingas kovų aptarimas, buvo stebima filmuota kovų medžiaga, ne vienas jaunas kovotojas išgirdo daug gražių komplimentų savo pusėn iš jau patyrusių kovotojų ar ilgametę patirtį turinčių trenerių, žinoma, tai kovotojus tik dar labiau paskatins treniruotis ir mylėti boksą.

Po kovos pakalbintas Vytautas Binkis sakė, jog renginys išpildė visus jo lūkesčius. Buvo surinkta 9000 litų suma „Kaunas Strikers“ klubui įrengti. Vytautas „Kaunas Strikers“ vardu padėkojo visiems susirinkusiems, bei prisidėjusiems prie naujojo perspektyvaus kovinio sporto klubo starto.

Leave a Comment