Boksas, Plastinės operacijos

Pradinis įvadas boksininkams, kuriuos domina rekonstrukcinė nosies pertvaros operacija

Nosies pertvaros operacija
Spread the love

Daugelis iš mūsų nėra gimę su puikia nosimi, kartais ši turi kreivą pertvarą, kuprelę, todėl kai kuriems pacientams reikalinga nosies pertvaros operacija. Štai kodėl daugeliui žmonių kasmet atliekama ši dar kitaip vadinama septoplastikos operacija.. Septoplastika arba nosies chirurgija yra skirta rekonstruoti nosies pertvarą, jog ši būtų vėl tiesi bei galėtų atlikti tinkamiausią kvėpavimo funkciją. Šis mažas koregavimas gali ne tik ištiesinti nosį, bet ir visiškai pakeisti gyvenimo kokybę, pagerinant kvėpavimo galimybes. Vienintelė problema, susijusi su nosies pertvaros operacija yra ta, kad ji yra viena iš tų plastinės chirurgijos procedūrų, kurios, kaip nustatyta, yra labai sudėtingos. Daugelis chirurgų gali šią operaciją atlikti, tačiau ji reikalauja maksimalaus chirurgo dėmesio. Taip yra todėl, kad nosies paviršius yra itin mažas, todėl net mažiausi pokyčiai kremzlėje jau sudarys didžiulį pokytį išvaizdoje po operacijos.

Visų pirma būtinai pasikonsultuoti su savo gydytoju chirurgu. Raskite tą, kuris gerai klauso ir iš tiesų duos jums norimų rezultatų. Kitas puikus patarimas – pažiūrėti internete kai kuriuose paveikslėliuose prieš ir po jo operacijų. Jei ieškosite kito asmens su anksčiau pateiktais rezultatais, atlikę nuotraukas savo tinklalapiuose, pateikite nuotrauką, kad galėtumėte pasirinkti iš jau atliktų.

Tada klausyk savo plastikos chirurgo! Nors tai gali atrodyti akivaizdu, daugelis netinkamai aptaria šiuos dalykus ir nepatenkina rezultatais. Jūsų chirurgas gydytojas žinos, kas geriausiai tinka jūsų kreivai nosies pertvarai, jūsų kaulų struktūrai, jūsų veido balanso ir veido riebalų kiekiui. Jūsų veido balansavimas taip pat padaro akis ir nosį nuostabią.

Ką svarbu apsvarstyti planuojant nosies pertvaros operaciją?

Nosies pertvaros operacijaSvarbu planuoti savo nosies pertvaros operaciją Vilniuje, Lietuvoje. Svarbiausia, jūs turite nustatyti, ar jūsų kosmetiniai bei rekonstrukciniai siekiai yra įvykdomi. Jums taip pat reikia rasti tinkamiausią plastikos chirurgą, kad šis atliktų nosies pertvaros operaciją. Planavimas suteiks jums idėją, kokia bus procedūros kaina, neatsižvelgiant į tai, ar ji yra apdrausta sveikatos draudimu. Be to, jūs taip pat sužinosite apie procedūros privalumus ir trūkumus, ar ji tenkins jūsų lūkesčius ir atneš trukmę.

Jei galvojate apie nosies pertvaros operaciją ar septoplastiką, tai yra svarbu. Tiesą sakant, planuojant nosies chirurgiją, svarbiausias žingsnis yra tai, kad nosis yra veido dalis, kuri gali lengvai padaryti arba pažeisti jūsų bendrą išvaizdą. Kitaip tariant, nėra laiko bandymams ir klaidoms su nosies  operacija.

Pirmas logiškas žingsnis yra tiksliai žinoti, ką norite padaryti su savo nosimi. Ką planuojate savo nosies formoje pakeisti? Galite pasirinkti iš naujo apibrėžti tariamą nosies ilgį – jį padidinti arba sumažinti. Galite norėti pakoreguoti nosies kuprelę arba iš naujo apibrėžti nosies pertvarą. Jūs taip pat galite siekti sustiprinti nosies kampą ir formą. Be to, turėtumėte nepamiršti, kad yra specializuotos nosies pertvaros operacijos moterims, vyrams ir tiems, kurie turi skirtingas etnines savybes. Kai būsite aiškus savo chirurginiu tikslu, atėjo laikas tai pranešti patikimam plastikos chirurgui. Suplanuokite asmenines konsultacijas su chirurgu ir aptarkite su juo, ar jūsų tikslas yra įmanomas.

Nosies chirurgas turėtų būti pasirinktas iš esmės dėl trijų dalykų, neatsižvelgiant į tai, ar plastikos chirurgas yra sertifikuotas, pakankamai apmokytas ir patyręs atlikti tokias operacijas, susijusias su nosimi, ir ar turi puikių pacientų priežiūros įgūdžių ir leidžia jums jaustis patogiai. Tu nusipelnai nieko, bet labiausiai pajėgiamo chirurgo, kuris tikrai supranta jūsų estetinius poreikius.

Nosies pertvaros operacija, taip pat žinomas kaip kreivos nosies operacija, yra procedūra, kuri paverčia nosį vėl patrauklios išvaizdos. Tai yra labai populiari rekonstrukcinės plastinės chirurgijos procedūra Lietuvoje, kiekvienais metais apie 1000 žmonių pakeičia savo nosies pertvarą. Septoplastika gerina paciento veido profilį ir skatina veido pusiausvyrą.

UŽDARA NOSIES PERTVAROS OPERACIJA

Uždaros nosies pertvaros operacijos metu, pjūviau atliekami nosies gale. Lygiagretūs pjūviai apima beveik pusę šnervės kremzlės, tačiau net nedidelė dalis pjūvio matoma išorėje. Taigi rando nesimato. Tada dar kartą šis metodas apsunkina nazinės odos pakeitimą. Prieiga prie nosies skeleto taip pat yra ribojama. Be to, nosies kremzlės gali būti iškraipomos, kai nosies odelė ištempiama tik prie nosies skeleto. Nors randas nematomas, uždara nosies operacija yra ribojama.

ATVIRA NOSIES OPERACIJA

Atviroje nosies pertvaros operacijoje, pjūvis yra tarp dviejų nosies šnervių arba tai, kas vadinama “columella” medicinos kalboje. Pjūvis yra matomas ir aiškiai matomas nosies išorėje. Be to, šis metodas leidžia atkabinti chirurgui nosies odą. Be atviro nosies plastikos chirurgijos matomumo, yra minimalus nosies kremzlės iškraipymas. Kiekvieną nosies komponentą taip pat galima įvertinti natūralioje padėtyje.

 

Nosies pertvara gali būti laikoma labiausiai pastebimu žmogaus veido dalimi. Žmogaus išvaizda gali būti sustiprinta, pakeista ar pažeista, kaip pasireiškia nosis. Tačiau nosies išvaizda yra santykinė: nėra tokio dalyko kaip “negraži nosies pertvara”. Viena nosis gali vienai žmonių grupei patikti, o kita grupė gali tokios formos nemėgti. Vis dėlto, pasaulyje, kur fizinė išvaizda yra labai svarbu, nenuostabu, kad nosies pertvaros operacija yra labai populiari kosmetinė bei rekonstrukcinė operacija. Apskaičiuota, kad per metus ši operacija atliekama apie 1000 lietuvių.
Populiariausia kosmetinė chirurgijos operacija Lietuvoja yra ne tik kosmetikos tikslais. Septoplastika, kaip žinoma medicinos požiūriu, taip pat buvo ištaisyta pacientams, kuriems dėl nosies struktūros ar formos kyla kvėpavimo sutrikimų. Operacija taip pat naudojamaa pacientams, turintiems įgimtų nosies defektų, ir tiems, kurie nepasisekė atlikti pirmąją nosies operaciją. Tačiau realybė yra tai, kad daug didesnė dalis pacientų, kuriems taikoma kreivos nosies operacija, norėtų pagerinti jų išvaizdą. Ši operacija neturi vienintelio tikslo, nes tai priklauso nuo kiekvieno paciento veido bruožų ir tikslų. Tačiau bendras tikslas yra pagražinti ar pagerinti nosies funkcijas. Šis subalansuotos veido išvaizdos tikslas yra gana aukštas, kad kosmetikos chirurgas. Tiksliau, šis priedas gali būti susijęs su tilto formos ir ilgio, nosies ir nosies viršūnių. Nosies pertvaros operacija apima visus nosies klausimus, susijusius su ilgio, formos, simetrijos ir net viso pusiausvyros tarp nosies ir kitų veido bruožų.

One Comment
  1. oho koks puikus straipsnis 🙂 man iš tiesų nosies pertvaros operacija buvo atlikta visai neseniai, tai galiu patvirtinti, jog ji tikrai padeda

Leave a Comment