Boksas

Po sunkios ligos mirė legendinis treneris Emanuelis Stewardas

Spread the love

Pranešama, kad mirė legendinis treneris ir HBO bokso apžvalgininkas 68-erių metų Emanuelis Stewardas, tačiau oficialaus pranešimo iš šeimos dar teks palaukti.

 Bokso trenerio ir HBO apžvalgininko Emanuelio Stewardo auklėtiniai ir draugai neseniai pranešė, kad jis pasitraukė iš pasaulio būdamas 68-erių metų.

Johnathonas Banksas, kuris pakeis Stewardą Wladimiro Klitschko kampe sekančioje boksininko kovoje, šįryt šią informaciją atskleidė socialiniame tinklapyje Twitter.

Kiti treniruočių stovyklos dalyviai, tarp jų ir Richardas Towersas, šią informaciją tame pačiame socialiniame tinklapyje paskelbė truputį vėliau. Netrukus oficiali Klitschko Facebook puslapio buvo pakeista į juodą ir baltą Emanuelio Stewardo ir Wladimiro Klitschko nuotrauką. Wladimiras taip oficialiai paskelbė šią žinią, tačiau greitai jo žinutė buvo ištrinta, o puslapis pakeistas į ankstesnįjį.

Eddie Chambersas taip pat pranešė apie trenerio pasitraukimą: „Klitschko treniruočių stovykloje yra patvirtinta, kad Stewardas mirė. Bashiras, kuris yra Emanuelio asistentas, yra mano pagrindinis treneris!“

Steve‘as Kimas iš „Max Boxing“ taip pat pranešė šią žinią, telefonu išgirdęs ją iš Stewardo kolegos iš HBO Jimo Lampley: „Ką tik kalbėjau telefonu su Jimu Lampley, kuris man sakė, kad Emanuelis Stewardas mirė. ‚Jo nebėra‘ – tokie buvo jo žodžiai.“

Erico Raskino pranešimas: „CBS News Radio ką tik skambino ir sakė, kad Emanuelio Stewardo įstaiga taip pat patvirtino jo mirtį. Gaila, kad tai ne dar vieni gandai. Teilsisi ramybėje vienas geriausių.“

„Fight Hype“ taip pat praneša, kad Stewardas mirė, ir teigia, kad, nepaisant visų pranešimų apie Stewardo sunkią ligą, taip pat užsimenama apie tai, kad jis iš tikrųjų sirgo vėžiu. Ši informacija nėra patvirtinta, bet apie tai užsiminė ne vienas žmogus.

Atrodo, kad Emanuelio Stewardo bokso šeima atskleidė informaciją, kurios tikra Stewardo šeima dar nesiryžo askleisti. Galime pasakyti tik tiek, kad dauguma su Stewardu susijusių boksininkų, kaip ir patikimi spaudos šaltiniai, patvirtina jo mirtį.

Boksopasaulis.lt siunčia kuo nuoširdžiausius užuojautos žodžius Stewardo šeimai, draugams ir mylimiesiems.

Leave a Comment