Boksas

Per „Viasat Sport Baltic“ – dar viena boksininkų dvikova

Spread the love

Viasat Sport Baltic“ kanalas neleidžia nuobodžiauti bokso gerbėjams. Balandžio 20 d. 22.00 val. prasidės tiesioginė transliacija iš Blekpulo (Anglija), kur pirštines surems ringo šeimininkas britas Brianas Rose’as ir Haičio bei Kanados pilietybes turintis Joachimas Alcine’as.

Jie kovos dėl laisvo WBO (Pasaulio bokso organizacijos) Tarpkontinentinio čempiono titulo lengvo vidutinio svorio kategorijoje.

Poros favoritu yra vadinamas 28 metų B. Rose’as. Jis profesionalų varžybose yra patyręs tik vieną nesėkmę,  šventė 22 pergales (6 nokautu), vieną mačą baigė lygiosiomis. B. Rose’as yra Anglijos lengvo vidutinio svorio kategorijos čempionas. Šį titulą jis iškovojo 2010 metais.

Vienintelį kartą Didžiosios Britanijos boksininkas pralaimėjo 2010-aisiais, gavęs nokautą iš savo tėvynainio Maxo Maxwello.

Haityje gimęs ir Monrealyje gyvenantis 37 metų veteranas J. Alcine’as yra buvęs WBO pasaulio lengvo vidutinio svorio čempionas. Tiesa, jo geriausi laikai jau yra praeityje. J. Alcine’as profesionalų ringe 33 kovas laimėjo (16 nokautu), trijose turėjo pripažinti varžovo pranašumą.

Visuose pralaimėtuose mačuose jis yra gavęs nokautą. J. Alcine’as nesėkmę patyrė ir pastarojoje kovoje pernai, neatsilaikė prieš britą Matthew Mackliną.

Boksininkų Briano Rose’o ir Joachimo Alcine’o kova – jau balandžio 20 d. 23.50 val. – tik per „Viasat Sport Baltic“.

Leave a Comment