Boksas

Paul’as Smith’as parodys,kokio kalibro kovotojas James’as DeGale’as yra ištiesų.

Spread the love

Jei į antrojo vidutinio svorio kategorijos boksininkus žiūrėsim kaip į šiuolaikinius vidutinio svorio kategorijos kovotojus, tai James’as DeGale‘as yra pašventintas. Tipiško vidutinio sudėjimo vyro Didžiojoje Britanijoje ūgis yra apie 176 cm, o svoris – 76 kg. Kitaip tariant, jis turėtų būti antroje vidutinėje svorio kategorijoje.

Jei tam, kad užvestume diskusiją, sugrupuosime šiandieninius 168 svarų kovotojus su jų 160 svarų protėviais, vienoje pusėje bus geriausi visų laikų kovotojai, tokie kaip Sugar Ray‘us Robinson’as, Jake‘as La Motta, Rocky Graziano, Stanley Ketchel’is, Tony Zale‘as, Marvin’as Hagler’is, Carlo’sas Monzon’as, Roy‘us Jones’as jaun., Bernard’as Hopkins’as, James’as Toney ir kiti. Tuo tarpu kitoje – Randolph’as Turpin’as, Chris’as Finnegan’as, Alan’as Minter’is, Tony Sibson’as, Herol’as Graham’as, Nigel’is Benn’as, Chris’as Eubank’as, Michael’as Watson’as, Steve‘as Collins’as, Robin’as Reid’as, Joe Calzaghe, Ritchie Woodhall’as, Carl’as Froch’as ir t.t.Vis dėlto Degale‘as turi tai, ką iš šio sąrašo tik Chris’ui Finnegan’ui pavyko laimėti, t.y. Olimpinį vidutinio svorio kategorijos auksą. Kita vertus, kaip išsiaiškino Audley Harrison’as, to nepakanka, kad galėtum dominuoti visame bokso pasaulyje.

Nepaisant to, DeGale‘as turi puikų šansą, kad pakeistų savo Olimpinį auksą į standartinį profesionalaus bokso auksą.

DeGale‘as pradėjo savo profesionalo karjerą pernai per mano gimtadienį – vasario 28 d. Nors jis buvo aktyvus ir agresyviai skynėsi sau kelią šlovės link, bet jam dar nepavyko pilnai užsitarnauti publikos dėmesio. Manau, kad iš dalies taip yra todėl, kad jam pritrūko varomosios jėgos prasidedant Pekino Olimpinėms žaidynėms. Jo aukso medalio laimėjimas nebuvo taip lengvai nuspėjamas prieš pačią žaidynių pradžią.

Nuo to laiko kai tapo profesionaliu boksininku net jis pats pripažįsta, kad jis vienas tokių kovotojų, kuriuos publika arba mėgsta, arba ne. Manau, kad tai turėtų pasikeisti, nes vyrukas paprasčiausiai moka boksuotis. Šiais laikais nėra taip lengva užsitarnauti sau gero kovotojo vardą kaip tai buvo tais laikais, kai aš pats dar kovojau. Tais laikais ir bokso mačų žiūrimumas buvo visiškai kitoks. Nors mano laikais toli gražu nebuvo rodoma tiek daug gyvų bokso kovų, bet tai, ką rodė, žiūrėjo beveik visi.Dabar publika daug labiau susiskaldžiusi, o pasaulietinės kovų transliacijos tapo daug didesniu spaudos susidomėjimo objektu. Laikraščiai daug rečiau rašo apie vietines kovas, nei tais laikais, kai aš tik pradėjau boksuotis.Bet kovotojų vis tiek apstu ir jie visi po truputį kyla į viešumą. DeGale‘as meta iššūkį Paul’ui Smith’ui dėl britų antrojo vidutinio svorio kategorijos titulo vos devintoje savo kovoje. Tai yra gana rizikingas sprendimas kovotojui, kuris dar tik yra savo karjeros besivystymo etape. Nepaisant to, aš jį už tai labai gerbiu.

Smith’as turėjo tvirtą pergalių ir pralaimėjimų santykį kol dar buvo mėgėjas ir jau yra kovęsis 30 profesionalių kovų, iš kurių pralaimėjo tik kartą.Po to, kai perėjo prie antrojo vidutinio svorio kategorijos prieš du metus, Smith’as laimėjo šešias iš eilės kovas. Paskutinį kartą kovo mėnesį jis įveikė Tony Dodson’ą.DeGale‘as pasiryžęs su Smith’u kautis jo gimtajame Liverpulyje, kas daug pasako apie DeGale‘o asmenybę ir jo pasitikėjimą.

Olimpinisčempionas puikiai įvaldęs abi rankas, kiekviena iš jų gali smūgiuoti beveik taip pat sėkmingai. Be to, jis gali priešininką užklupti įvairiomis kombinacijomis ir paguldyti priešininką ant grindų vos vienu galingu smūgiu.Jis taip pat turi puikų atstumo ir vietos matymą bei gali atsidurti tinkamoje vietoje tinkamu metu. Nesvarbu, ar jis yra toliau atsitraukęs nuo priešininko, ar prie pat jo, jis žaibiškai juda ir gali smogti labai netikėtai.

Dėl to jis ir yra toks geras boksininkas. Jis ypač mane nustebino savo penktoje kovoje prieš Nathaną Kingą.Paskutinėje savo kovoje prieš Carl’ą Dilks’ą, jis puolė savo priešininką nuo pat pradžios ir trankė nuo vienos ringo vietos į kitą.Nepaisant to, jis taip nepadarytų prieš Smith’ą. Bet vien tik jo išėjimas į ringą prieš Carl’ą būtų puikus jo progreso ir pasitikėjimo įvertinimas.

Sėkmė lydi drąsiuosius. DeGale‘as yra labai drąsus. Taigi, gruodžio 11 d. mes įsitikinsime, ar jo akys nedidesnės už jo skrandį.

Leave a Comment