Boksas

Pacquiao – Marquezas IV. Freddie Roacho planuose – tik nokautas

Spread the love

Legendiniam treneriui Freddie Roachui 2012-ieji nebuvo patys geriausi metai. Be to, nerimą jam kelia ir sekanti Manny Pacquiao kova su Juanu Manueliu Marquezu, kuri įvyks gruodžio 8 d. Treneris sakė, kad bijo, jog kovos nugalėtojui nulemti gali prireikti teisėjų sprendimo, o šie gali atsižvelgti į praėjusių tarpusavio susitikimų baigtis, t.y. kadangi prieš tai jų sprendimai buvo kritikuojami, šį kartą gali būti balsuojama Marquezo naudai.

„Turėjome galimybę tris kartus panaudoti skirtingą strategiją ir stilių, kad jį nugalėtume, tačiau nė vieną kartą mums tinkamai to panaudoti nepasisekė, o paskutinis bandymas buvo pats blogiausias. Marquezas sustiprėjo ir toje kovoje atakavo galingesniais smūgiais, o dauguma manė, kad ją mes pralaimėjome. … Kad vis dar turėtume geriausią pasaulio boksininką pagal savo svorį, mums reikia jį nokautuoti. Nemanau, kad mums pavyks kovą laimėti teisėjų sprendimu, kad ir kaip ta kova susiklostytų.“

Iš tikrųjų, dauguma žiūrovų, stebėjusių praėjusių metų lapkričio mėn. kovą manė, jog ją laimėjo Marquezas.

Visi trys pagrindiniai Roacho boksininkai (Pacquiao, Amiras Khanas ir Julio Cesaras Chavezas jaun.) šiais metais pralaimėjo. Pacquiao ypač daug ginčų sukėlusiu teisėjų sprendimu birželį turėjo pripažinti Timothy Bradley pranašumą, Khanas liepą nusileido Danny Garcia, o praėjusį šeštadienį Chavezą jaun. pranoko Sergio Martinezas.

Visai neseniai Khanas ir Roachas nusprendė draugiškai išsiskirti ir pasuko savais keliais. Sunku kaltint trenerį dėl nepalankaus teisėjų sprendimo Pacquiao ir Bradley kovoje. Taip pat negalima jo kaltinti ir dėl to, ką Sergio padarė Chavezui jaun. Treneris nekaltas ir dėl to, kad Khanas boksavosi neatsargiai ir to pasekoje praleido pergalę kainavusius Garcia smūgius. Tačiau galima drąsiai teigti, jog Roachui šie metai buvo labai sunkūs, ir kad treneris nesulaukė tokio pasisekimo, prie kurio yra įpratęs.

Roachas teigė, kad tuos kovos planus, kuriuos jis naudojo praėjusiose kovose prieš Marquezą, tiesiog išmes. Neseniai jis užsiminė, kad mano, jog šie planai buvo tinkami, tačiau nesuveikė, ir juos reikia tiesiog keisti.

Pacquiao sakė, kad žada būti agresyvesnis, nes praėjusių metų kovos metu jis per daug atsitraukinėjo. Tuo tarpu Marquezas nežada nuleisti rankų ir pats sieks nokauto.

Leave a Comment