Boksas

N. Cleverly meta iššūkį B. Hopkinsui (video)

Spread the love

Po pastarosios pergalės prieš Shawną Hawką, WBO pussunkio svorio čempionas Nathanas Cleverly teigia esąs pasirengęs ir nekantrauja susikauti su Bernardu Hopkinsu – 2012 metų kovo 9 dieną į ringą Brukline „Barclays Center“ grįžtančia gyvąja legenda.

„Tai būtų puiki kova. Bernardas buvo puikus kovotojas. Manau, ši kova būtų tikrai įsimintina pussunkio svorio boksininkų kategorijoje. Aš esu pasaulio čempionas, o mano kovos stilius yra įdomus. Manau šioje kovoje gautųsi puikus stilių derinys. Nepriekaištinga Bernardo technika ir mano stilius padarytų šią kovą tikrai įdomia – aš noriu būti jos dalimi.

Cleverly (25-0, 12 KO) buvo paminėtas kaip vienas iš 3 kandidatų, galimai pretenduojančių susikauti su Hopkinsu, kuriam sausį sukaks 48-eri. Visi trys kandidatai yra čempionai. Kiti paminėti kovotojai: IBF čempionas Tavorisas Cloudas ir WBA diržo savininkas Beibutas Shumenovas. Rodos, Cloudas yra pats nerealiausias kandidatas iš visų trijų, kadangi jį remia Donas Kingas, kuris žinomas už savo sudėtingą elgesį tokiomis situacijomis. Vis dėlto, Cloudas yra geriausiai žinomas JAV fanams (nors ir nėra labai ryški garsenybė).

Cleverly vasarį sukaks 26-eri, o šiemet jo rezultatas yra 2-0. Nepaisant to, jo laimėjimai prieš Tommy Karpency ir Hawką yra laikomi apgailėtinais kaip kovotojo, kuris skelbiasi esąs pasaulio čempionu. Nei vienas iš dviejų priešininkų nebuvo lygūs varžovai. Vis dėlto, kova su Hopkinsu Cleverly suteiktų daugiau galimybių, tiek užsidirbti, tiek pelnyti gerą vardą, todėl verta dėl jos pasistengti. Be abejo, Bernardas savo paskutiniąją kovą gana įtikinamai pralaimėjo, tačiau jis toliau išlieka ryškiausia žvaigžde savo svorio kategorijoje, todėl kova su juo tiek Cleverly, tiek kitiems dviem kandidatams būtų didžiulė galimybė.

Leave a Comment