Boksas

Mayweatheris – Pacquiao. Bobas Arumas Floydui siūlo 45 mln. dolerių

Spread the love

Atsakydamas į Floydo Mayweatherio jaun. 40 mln. JAV dolerių pasiūlymą Manny Pacquiao be papildomų pajamų pasidalijimo, Bobas Arumas Floydui pateikė panašų 45 mln. dolerių pasiūlymą už kovą. Tad galimybė kažkada išvysti kovą tarp Mayweatherio ir Pacquiao darosi vis realesnė.

Vis dėlto, kol kas tai tik švaistymasis žodžiais, kuris dar nieko nereiškia.

Oficialiuose Nevados užmokesčių dokumentuose prie Pacquiao pavardės prirašyta vos 6 mln. dolerių, nors buvo manoma, kad praėjusiais metais boksininkas už dvi savo kovas uždirbo atitinkamai 20 ir 22 mln. dolerių.

Anot Arumo, pagal Nevados valstijos sporto komisijos taisykles boksininkams turi būti išmokėti atlyginimai pačio kovos vakaro metu.

Kad išpildytų šios taisyklės reikalavimus Arumas sporto komisijai sumokėjo 6 mln. dolerių už praėjusią Pacquiao kovą su Juanu Manueliu Marquezu. Komisija filipiniečiui pinigus išmokėjo iškart po kovos.

Arumas teigė, jog to reikalavo taisyklės, bei pridūrė, kad Pacquiao už kovą su Marquezu buvo garantuota 22 mln. dolerių, kurie buvo išmokėti per 10 dienų, nors pagal kontraktą juos buvo galima išmokėti ir per du mėnesius.

Nepaisant visų „konspiracijos teorijų“ apie Pacquiao užmokestį, aš visada tikėjau tuo, kad jis gauna tiek, kiek yra pranešama. Tad toks yra Arumo paaiškinimas.

Bet kokiu atveju, visa ši situacija rutuliojasi labai lėtai ir vangiai. Jie tikrai nesikaus gegužės mėn., o atsižvelgiant į visas aplinkybes galima spėti, jog jie nesusikaus ir lapkričio mėn. Migueliui Cotto linkstant prie gegužės 5 d. kovos su Mayweatheriu vietoj to, kad birželio 9 d. bandytų atsirevanšuoti Pacquiao, Pacquiao gali būti įtrauktas į galimą Bobo Arumo turnyro idėją. Jei ši idėja būtų įgyvendinta, filipinietis birželio 9 d. susikautų su Timothy Bradley, o Juanas Manuelis Marquezas ringe susitiktų su Lamontu Petersonu.

Tačiau Marquezas su Petersonu kausis tik tuo atveju, jei pergalė jam garantuos kovą su Pacquiao.

Tam, kad viską įgyvendintų, Arumas tikriausiai turės užrezervuoti Pacquiao (jei jis įveiks Bradley) kovą su Marquezu (arba Petersinu, kuris tikriausiai taip pat norės garantijos susikauti su Pacquiao) lapkričio mėnesiui. Tokiu atveju Pacquiao ir Mayweatherio akistata būtų nukelta 2013 metams.

Taigi, laukia tikrai įdomus etapas.

Tiesiog norėčiau, jog kas nors jau dabar paskelbtų apie kovą. Gana tų kalbų. Judėkime į priekį su kitais bokso įvykiais, kol nebūsime garantuoti, kad kova įvyks.

Leave a Comment