Boksas

Marco Huckas išplėšia eilinę pergalę

Spread the love

Šeštadienio naktį Ludwigsburge, Vokietijoje WBO pirmojo sunkaus svorio čempionas Marco Huckas (34-1, 25 nokautai) aštuntą kartą sėkmingai apgynė savo titulą, šeštame raunde galingu dešinės rankos smūgiu pasiųsdamas Rogelio Rossi (17-3-1, 11 nokautų) į nokautą.

Narsusis argentinietis buvo visiškai išjungtas, tačiau po kurio laiko atgavo sąmonę ir ringą paliko ant kojų. Vėliau jis buvo nugabentas į ligoninę, kur jam buvo atlikti prevencinis patikrinimas.

„Negalėjau mėgautis pergale, kol nesužinojau, ar jam viskas gerai,“ – po kovos teigė Huckas. „Jis smarkiai krito žemėn ir man palengvėjo, kai jis atsistojo. Kova buvo sunki. Turėjau 12 raundų, kad jį palaužčiau, bet man prireikė šešių. Esu patenkintas pergale.“

Huckas kovą pradėjo lėtai ir tik antro rauno pabaigoje pademonstravo savo firminę smūgių kombinaciją. Trečiajame raunde Rossi prarado tašką už smūgį žemiau juostos. Tame pačiame raunde jam taip pat buvo užfiksuotas nokdaunas.

Ketvirtajame raunde iš Hucko buvo atimti du taškai už tai, kad jis smūgiavo priešininkui po ringo gongo. „Kovos įkarštyje tiesiog neišgirdau gongo,“ – teigė Huckas. Boksininkas aukštesnę pavarą įjungė penktame raunde, pasiųsdamas Rossi į nokdauną du kartus. Abu kartus boksininkas atsistojo, tačiau praleistas smūgis šeštajame raunde jam buvo pražūtingas.

„Man dar tik 26 m., o aš jau apgyniau savo titulą aštuonis kartus,“ – teigė Huckas. „Aš esu griausmingas ir galingas bei tikiuosi ne už ilgo suvienyti titulus.“

Promoteris Kalle Sauerland mano, jog Hucko ateitis labai šviesi. „Gerbėjai mėgsta Marco stilių,“ – teigė jis. „Jį įdomu stebėti. Be to, jis dar labai jaunas. Dabar žiūrėsime, kokių variantai laukia sekančiai kovai. Tam, kuris žengs su Marco į ringą, teks susidurti su didelėmis problemomis ir įspūdinga jėga.“

Kitoje vakaro kovoje IBF vidutinio svorio tarpžemyninis čempionas Dominikas Britschas (26-0, 9 nokautai) apgynė savo titulą prieš buvusį kandidatą į pasaulinio lygio titulą Billy Lyellį (24-10, 5 nokautai). Kovai nulemti prireikė teisėjų pagalbos ir jie ją įvertino taip: 117-111, 116-113 ir 114-114.

Palaikomas pilnos 4200 gerbėjų talpinančios namų arenos Britschas sėkmingai tvarkėsi su agresyviu priešininku ir nevengė paleisti į darbą savo greitų smūgių kombinacijas. „Dominikas yra didžiausias Vokietijos talentas,“ – po kovos drąsiai teigė Ulli Wegneris. „Jo priešininkas nuolat jį puolė, tačiau jis manęs klausėsi ir darė tą, ko aš jį prašiau. Esu labai patenkintas jo pasirodymu.“

Apšildomojoje dvikovoje sunkiasvoris Kubratas Pulevas (14-0, 6 nokautai) aiškia taškų persvara iškovojo IBF tarptautinį titulą, pelnydamas pergalę prieš Travisą Walkerį (38-7, 30 nokautų).

Leave a Comment