Boksas

Manny Pacquiao kovos lapkričio 10 dieną. Oponento vis dar nėra.

Spread the love

Top Rank jau apsisprendė sekančios Manny Pacquiao kovos, kuri įvyks lapkričio 10 d., pasirinkti Las Vegaso MGM Grand pramogų kompleksą, tačiau potencialių priešininkų sąrašas išlieka toks pats, kokį jau visi esame matę: Timothy Bradley, Juanas Manuelis Marquezas ir Miguelis Cotto, tačiau pastarojo kandidatūra yra mažiausiai tikėtina, nes boksininkas jau tariasi su Golden Boy dėl kovos gruodžio 1 d.

Pacquiao (54-4-2, 38 nokautai) paskutinėje savo kovoje birželio 9 d.  ginčytino teisėjų sprendimo dėka turėjo pripažinti Bradley pranašumą, tačiau kita vertus dar ankstesnėje kovoje praėjusių metų lapkričio mėnesį pačiam Pacquiao nusišypsojo sėkmė ir jis taip pat ginčytino teisėjų sprendimo dėka pelnė pergalę prieš Marquezą. Kalbant apie pinigus, Pacquiao kova su Marquezu buvo gerokai pelningesnė ir surinko daugiau pinigų tiek iš arenoje susirinkusių žiūrovų, tiek iš transliacijų, o Bobas Arumas Pacquiao ir Bradley atsakomosios dvikovos organizavimui didelio dėmesio neparodė, nes atrodo, jog tai šiuo metu nėra pats pelningiausias sprendimas.

Bet jei Pacquiao nuspręs, jog nori kautis su Bradley, neabejoju, kad jo noras bus išpildytas. Tuo tarpu Bradley (29-0, 12 nokautų) teigia, jog yra pasirengęs kautis, ir mano, kad Pacquiao komanda jo šiek tiek prisibijo. Boksininkas taip pat teigia, jog jam pabodo laukimas.

„Ar mes pagaliau kausimės? Jei ne, sakykite man dabar, kad galėčiau judėti toliau,“ – teigė Bradley. „Aš pasirengęs judėti toliau. Jei mes nesikausime, taip ir sakyk: ‚Bradley, priešininku renkuosi ne tave. Nenoriu su tavimi kautis.‘“

Bradley sako, kad yra pilnai išgijęs po birželio mėnesio kovoje jį kamavusių traumų, tačiau treniruočių dar nepratęsė. Jis taip pat teigia, jog pats nori kautis su Floydu Mayweatheriu arba Migueliu Cotto, tačiau šiuo metu nei vienas iš šių galimų priešininkų neatrodo labai realus. Kaip jau minėjau, Cotto šiuo metu darbuojasi su Golden Boy, o tai reiškia, kad Top Rank priklausantis Bradley kovos su Cotto negaus. O nauja Mayweatherio TMT Promotions kompanija kol kas neparodė rimtų ketinimų bendradarbiauti su Arumu ir Top Rank.

Jau daugybė savaičių sklando pranešimai, kad Manny netrukus apsispręs, o aš manau, kad jis tą padarys per artimiausias porą savaičių, nes tokiu atveju boksininkai turėtų daugiau laiko kovos išreklamavimui ir spaudos konferencijoms.

Leave a Comment