Boksas

M. Maidana nukarūnavo arogantiškąjį A. Bronerį

Spread the love

Marcosas Maidana (35-3, 31 nokautas) vakar sėkmingai išsprendė „Problema“ pseudonimu besivadinančio priešininko galvosūkį. Argentinietis nuo pat pirmo ringo gongo agresyviai puolė Adrieną Bronerį, pasiuntė jį į nokdauną du kartus ir šokiravo visą bokso pasaulį priversdamas varžovą pralaimėti pirmą kartą.

  1. Maidana vienbalsiu teisėjų sprendimu pelnė pergalę ir iškovojo A. Broneriui priklausiusį WBA pusvidutinio svorio titulą.
  2. Broneris (27-1, 22 nokautai) nuo pat Showtime kanalu rodytos kovos pradžios privertė priešininką gintis. M. Maidana jau antrame raunde galingu kairės rankos smūgių išmušė priešininką iš pusiausvyros. Amerikiečiui reikėjo sukaupti visas jėgas ir ryžtą, kad tik išsilaikytų iki ringo gongo. Tai buvo pirmas nokdaunas per visą 24-erių boksininko karjerą, tačiau dar ne paskutinis.

Trijų svorio divizijų čempionas A. Broneris, kuris pirmą kartą bandė apginti pusvidutinio svorio titulą, aštuntame raunde po dar vieno galingo M. Maidanos smūgio kaire ranka buvo priverstas kristi antrą kartą. Nepaisant to, argentinietis dėl sunkiai paaiškinamų priežasčių tyčia kaukštelėjo priešininkui galva ir už tai neteko taško. A. Broneris prisidėjo prie taško atėmimo, apsimesdamas, kad smūgis galva jį stipriai apsvaigino. Arbitras Laurence‘as Cole‘as apsimetinėjimais nepatikėjo ir po kelių minučių kovą pratęsė.

  1. Maidana paskutinių kelių kovų antrose pusėse išsikvėpdavo, tačiau šį kartą jis visai neatrodė pavargęs ir smūgiavo tiek pat, kiek ir kovos pradžioje, naudodamasis įvairiomis kombinacijomis ir galingais smūgiais į korpusą. Jis visos kovos metu smūgiavo beveik tūkstantį smūgių (tiksliau 964) ir pataikė 231 galingą smūgį, lyginant su A. ABronerio 122 galingais smūgiais.

Teisėjas Stanley Christodoulou kovą įvertino 115-110, Levi Martinezas – 116-109, o Nelsonas Vasquezas – 117-109 Maidanos naudai. Vos paskelbus teisėjų verdiktą minia pašėlo.

„Tiesą sakant, niekada nekovojau su tokiu boksininku kaip A. Broneris. Kova buvo išties nuostabi,“ – teigė 30-metis M. Maidana, laikydamas naująjį savo diržą. Tai jau antra svorio divizija, kurioje M.Maidana iškovojo titulą. Jis taip pat buvo laimėjęs pirmojo pusvidutinio svorio titulą.

„Planas buvo kautis iš visų jėgų, taip, kaip tik sugebu. Ir dėl to man pavyko laimėti,“ – įsitikinęs M. Maidana.

Jis taip pat pridūrė, kad po to, kai A. Broneris smogė jam jau nuskambėjus vienuolikto raundo gongui, boksininkas šiek tiek buvo sužeistas. Tačiau tik prasidėjus dvyliktajam raundui jis vėl puolė priešininką, kad užsitikrintų pergalę.

Arogantiškasis A. Broneris, kuris M. Maidaną laikė tik pakelėje pasitaikiusia kliūtimi, netrukus po kovos paliko ringą. Minia užmėtė buvusį čempioną puodeliais ir vandens buteliukais šiam bandant grįžti į persirengimo kambarį.

Nepaisant to, spaudos konferencijoje A. Broneris sakė: „Man viskas gerai. Aš vis dar trijų divizijų pasaulio čempionas. Šiąnakt M. Maidana buvo tiesiog geresnis už mane, tačiau pati kova buvo nuostabi. Tikiuosi gerbėjai pamatė tai, ko norėjo. Aš vis tiek toliau gyvensiu taip, lyg būčiau laimėjęs šią kovą. Vis tiek švęsiu.“

  1. Broneris taip pat prisipažino, kad nori revanšo.

Leave a Comment