Boksas

Luke‘as Campbellas tapo profesionaliu boksininku

Spread the love

2012-ųjų olimpinių žaidynių aukso medalininkas lengviausio svorio kategorijoje Luke‘as Campbellas pasirašė kontraktą su Matchroom Boxing ir profesionalų ringe debiutuos liepą.

Luke‘as Campbellas, kuris pelnė auksą Londono olimpiadoje praėjusį rugpjūtį, nusprendė tapti profesionaliu boksininku ir pasirašė sutartį su Eddie Hearnu bei Matchroom Boxing kompanija, kuriai atstovaudamas jis debiutuos liepos mėnesį.

Pats Hearnas tiki, jog 25-metis Campbellas ateityje gali tapti žvaigžde, boksininko populiarumą Hulle lygindamas su Ricky Hattono populiarumu Mančesteryje:

„Jis mane sužavėjo savo ryžtingumu ir populiarumu Hulle, ko aš nemačiau jokiame kitame mieste nuo Ricky Hattono laikų.“

„Mes siekiame išauginti Luke‘ą Campbellą žvaigžde visoje šalyje, o jo kelias į šlovę prasidės liepos 6 arba 13 dieną Hulle, kur bus surengtas didžiulis atviras bokso renginys.“

Naujasis Matchroom kompanijos kolega Carlas Frochas taip pat tiki šviesia Campbello ateitimi:

„Luke‘as turi viską, ko reikia, norint tapti bokso superžvaigžde,“ – teigė Frochas. „Iš jo pasiekimų mėgėjų bokse matyti, jog talento jam netrūksta. Tačiau jūs nematote, kiek darbo jis įdeda treniruotėse ir kaip stipriai trokšta siekti daugiau.“

„Kai jis dirbo su mano treneriu Robu McCrackenu ruošdamasis olimpiadai, aš supratau, kad jis siekia mokytis, tobulėti ir priima bei sėkmingai taiko viską, kas jam yra sakoma.“

„Už ringo ribų jis labai geras, kuklus, pagarbus žmogus, bet tuo pačiu metu jis yra pasitikintis savimi ir nestokojantis humoro jausmo. Jo charakteris yra būtent toks, kokio reikia pritraukti daugelį gerbėjų, kurie galėtų žavėtis šio boksininko talentu. Neabejoju, jog prieš jo debiutinę kovą dar daug kalbėsime apie jį, ir nekantrauju sulaukti to įspūdingo vasaros renginio Hulle.“

Tiesa, yra vienas dalykas, kuris gali pakišti Campbellui koją kelyje link aukščiausių pozicijų – tai jo svorio kategorija. Nors boksas jau nebesisuka vien tik aplink sunkiasvorius, vis dėlto tapti didele žvaigžde žemesnėse svorio divizijose yra ypatingai sunku, nes tarp eilinių bokso žiūrovų ir „mažųjų kovotojų“ yra šioks toks trūkinėjantis ryšys. Atrodytų, jog daugumos manymu jie nėra vieni talentingiausių ir įdomiausių boksininkų pasaulyje.

Nepaisant to, Campbellas iš tikrųjų atrodo toks boksininkas, kuris su laiku ir begale pastangų gali kilti labai aukštai, bent jau savo šalyje, tačiau mažai tikėtina, jog jis taps tokia superžvaigžde kaip Hattonas, nes, tiesą pasakius, nematau tokio boksininko, kuris galėtų užmegzti tokį ryšį su bokso žiūrovais kaip Hattonas.

Bet kokiu atveju malonu matyti, jog į profesionalų boksą bando įsiveržti dar vienas jaunas talentas ir nekantrauju pamatyti, kaip jam seksis ateityje. Jis turi galingą varikliuką, galintį jį stumti labai toli.

Priminsime, kad anglas taip pat tapo 2011 ir 2012 metų Algirdo Šociko vardo tarptautinio bokso turnyro nugalėtoju.

Leave a Comment