Boksas

Lucianas Bute pranašesnis už Gleną Johnsoną

Spread the love

Dauguma tiki, kad kai ringe kaunasi draugai, jie neturi jokių piktų kėslų. Ar kova tarp Luciano Bute ir Gleno Johnsono buvo vienas iš tokio įsitikinimo pavyzdžių galima ginčytis, tačiau tai, kad Bute pergalė vienbalsiu teisėjų sprendimu buvo lengva, o abu boksininkai pademonstravo mažai aistros ir užsidegimo, yra faktas.

Bute (30-0, 24 nokautai) naudai teisėjai nubalsavo tokiais įvertinimais: 120-108, 120-108 ir 119-109.

Jau trečiame raunde tapo aišku, kad Johnsonas arba negali, arba nenori naudotis tuo, kas ant popieriaus atrodė geriausia jo strategija – bandyti kautis artimoje kovoje ir priversti Bute jaustis nepatogiai. Per visą kovą Johnsonas, kuris garsėjo sugebėjimu prispausti pranašesnius ir atletiškesnius varžovus, taip ir nepriartėjo prie Bute ir nesistengė su juo boksuotis artimoje kovoje.

Iš tikrųjų viskas, ką darė Johnsonas, buvo beveik nereikšminga.

Galbūt jis jau per senas. Gal Bute yra tiesiog žymiai pranašesnis (bent jau šiąnakt jis tą pademonstravo puikiai). O gal Johnsonas tiesiog buvo tiek fiziškai, tiek psichologiškai nepasirengęs kovai, kurioje galėtų sukelti priešininkui problemų.

Bute tai nebloga pergalė ir nors jis bus dėl jos kritikuojamas, bet iš tikrųjų tai nebuvo jo kaltė. Kovos pradžioje Bute buvo atsargus, rodydamas pagarbą Johnsonui. Kovai įsivažiavus rumunų žvaigždė vis dažniau rizikavo ir surengė keletą sėkmingų atakų.

Visi geriausi kovos momentai priklausė Bute. Jis absoliučiai dominavo. Nors dauguma ir neliko sužavėti jo pasirodymu, tačiau kelis kartus jam pavyko užvesti Kvebeko minią. Be to, kelis kartus jam taip pat pavyko pažeisti Johnsoną.

Dabar Bute sieks susikauti su Super Šešetuko nugalėtoju (teoriškai) arba galbūt Mikkeliu Kessleriu. Likus vos vienai kovai iki jo kontrakto su Showtime pabaigos, televizija tikriausiai norėtų jį matyti kaunantis su užsitęsusio turnyro nugalėtoju, kuris paaiškės gruodžio 17 d., kuomet Andre Wardas susikaus su Carlu Frochu Atlantik Sityje.

Kalbant apie Gleną Johnsoną, aš to nemačiau, tačiau nugirdau, kad po kovos jis teigė, jog nusipelnė pergalės. Jei nematėte kovos, galiu drąsiai pareikšti, kad Johnsonas nenusipelnė nė taško daugiau negu gavo. Boksininkas yra turėjęs tam tikrų nesėkmių su teisėjų sprendimais, tačiau čia visai ne ta situacija.

Leave a Comment