Boksas

Lietuvos jaunių bokso čempionate Panevėžyje triumfavo marijampoliečiai

Spread the love

Panevėžyje pasibaigusiame 2014 metų Lietuvos jaunių (iki 16 metų) bokso čempionate triumfavo Marijampolės jaunieji boksininkai, nugalėję keturiose svorio kategorijose iš keturiolikos.

Čempionais tapo Mantas Morkūnas (46 kg), Gustas Giraitis (50 kg), Emilis Storpirštis (52 kg) bei Ovaldas Juškevičius (60 kg).

Po du nugalėtojus parengė Kauno – Laimikis Raibikis (44 kg), Haris Chabibulinas (75 kg), Alytaus – Airijus Vitlipas (57 kg), Mantas Auryla (63 kg) bei Pasvalio – Ignas Dunkulis (48 kg), Saimonas Banys (66 kg), bokso mokyklos.

Kitose svorio kategorijose nugalėjo jonavietis Alanas Plavko (54 kg), panevėžietis Augustas Beliūnas (70 kg), šilutiškis Robertas Jokulys (80 kg) ir vilnietis Marekas Korolkovas (+ 80 kg).

„Bendrame kontekste galiu pasakyti, kad turime išties gabių jaunuolių, iš kurių galime tikėtis ir svarbių pergalių tarptautiniuose vandenyse. Ypatingai įsiminė finalo kovos svorio kategorijose iki 57 ir 80 kg. Čempionatas praėjo sklandžiai ir tikrai esame patenkinti rezultatais“, – džiaugėsi varžybų sekretoriato narys Julius Kibas.

Lietuvos jaunių bokso čempionate rungėsi 140 kovotojų.

Varžybų finalo rezultatai ir prizininkai:

Svorio kategorija iki 44 kg

Laimonas Raibikis (Kaunas) – Dainoras Paukštys (Jonava) 3:0
bronza – Valentinas Lavrenovas (Panevėžys) ir Marius Lopečius (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 46 kg

Mantas Morkūnas (Marijampolė) – Mantas Dužinas (Klaipėda) TKO R3
bronza – Gintautas Bartašius (Jonava) ir Renatas Dužinas (Klaipėda)

Svorio kategorija iki 48 kg

Ignas Dunkulis (Pasvalys) – Paulius Šidlauskas (Panevėžys) 3:0
bronza – Vidmantas Usevičius (Klaipėda) ir Aidas Patejūnas (Vilnius)

Svorio kategorija iki 50 kg

Gustas Giraitis (Marijampolė) – Kęstutis Stupuras (Naujoji Akmenė) 2:1
bronza – Mantas Petrulevičius (Kalvarija) ir Lukas Abrosimovas (Klaipėda)

Svorio kategorija iki 52 kg

Emilis Storpirštis (Marijampolė) – Eivydas Avižonis (Panevėžys) 3:0
bronza – Pavelas Choroskovas (Vilnius) ir Deivydas Montvila (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 54 kg

Alanas Plavko (Jonava) – Gilvinas Kvasnauskas (Kalvarija) 3:0
bronza – Klaudijus Kiela (Kaunas) ir Vainius Kaukėnas (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 57 kg

Airijus Vitlipas (Alytus) – Gilvinas Lukošiūnas (Kaunas) WO
bronza – Maksimas Skripkinas (Vilnius) ir Viktoras Makarovas (Kėdainiai)

Svorio kategorija iki 60 kg

Osvaldas Juškevičius (Marijampolė) – Karolis Pliškinas (Jonava) TKO R2
bronza – Tautvydas Čepauskas (Kretinga) ir Marius Gaižauskas (Vilnius)

Svorio kategorija iki 63 kg

Mantas Auryla (Alytus) – Andrius Pusvaškis (Vilnius) 3:0
bronza – Aras Daunys (Klaipėda) ir Vaidas Kidykas (Kretinga)

Svorio kategorija iki 66 kg

Saimonas Banys (Pasvalys) – Vytautas Balsys (Šilutė) 2:1
bronza – Justas Jakniūnas (Vilnius) ir Karolis Kamicaitis (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 70 kg

Augustas Beliūnas (Panevėžys) – Edvinas Makevičius (Vilnius) 3:0
bronza – Rokas Vaišnoras (Tauragė) ir Augustinas Žiemiauskas (Kaunas)

Svorio kategorija iki 75 kg

Haris Chabibulinas (Kaunas) – Karolis Vutencas (Kėdainiai) TKO R1
bronza – Airijus Janušauskas (Šiauliai) ir Julius Jonušas (Kretinga)

Svorio kategorija iki 80 kg

Robertas Jokulys (Šilutė) – Dalius Kšivickas (Kaunas) 2:1
bronza – Povilas Šniukšta (Kėdainiai) ir Zigmantas Jucys (Kretinga)

Svorio kategorija virš 80 kg

Marekas Korolkovas (Vilnius) – Deivydas Tepcovas (Panevėžys) TKO R3
bronza – Haraldas Brinkus (Kuršėnai) ir Mikas Janavičius (Šiauliai)

Paaiškinimai: +2:2 – laimėjo mažaisiais taškais; RET R3 – varžovas patyrė traumą 3 raunde; TKO R1 – pergalė aiškia persvara pirmajame raunde; AB R3 – atsisakius sekundantui;
WO – oponentui nepasirodžius ringe.

Leave a Comment