Boksas

Klitschko per didelis, per stiprus, per galingas Adamekui

Spread the love

Nors vakar Vroclavo mieste, Lenkijoje kaudamasis prieš 40 tūkst. gerbėjų minią Tomaszas Adamekas ir atrodė susikaupęs, jau pačioje kovos pradžioje tapo aišku, kad Vitalis Klitschko priešininkui bus per didelis ir per stiprus bei nepaliks jam jokių šansų kovoti dėl pergalės.

Klitschko sėkmingai apgynė savo WBC sunkaus svorio titulą, kai dešimtame raunde teisėjas Massimo Barrovecchio įsikišo ir sustabdė kovą.

Adamekas (44-2, 28 nokautai), kaip daugelis ir tikėjosi, kovėsi drąsai ir negailėjų jėgų. Nors jis ir nelakstė kaip pašėlęs ir nebandė visais būdais nuversti Klitschko (43-2, 40 nokautų), tačiau visuomet taikėsi ir laukė progos pulti savo varžovą bei stengėsi sumažinti Vitaliaus ūgio persvarą. Nepaisant to, nereikėtų nuvertinti Adameko sugebėjimų dėl to, kad jam to nepavyko padaryti. Viskas paprasčiausiai atsirėmė į ūgį. Jis buvo tiesiog per žemas ir nesugebėjo prasimušti per Klitschko laikomą atstumą, o Klitschko kaip ir visuomet sėkmingai darbavosi kaire ranka ir per tuos dešimt raundų neblogai aptalžė Adameko veidą. Buvo pora atvejų, kai Klitschko smūgiai dešine ranka privertė Adameką kabintis ant virvių, nors tik vienas atvejis buvo užskaitytas kaip nokdaunas.

Dabar jau 40-mečiui Klitschko nebeliko daug laiko jo didingoje karjeroje. Sekanti jo kova gali būti prieš Davidą Haye, kuris vakar pranešė, jog šešiems mėnesiams atidėtų savo pasitraukimą iš bokso tuo atveju, jei tai jam garantuotų galimybę susikauti su vienu iš brolių Klitschko. Wladimiras teigė, jog jo toks variantas nedomina, tačiau Vitali‘us norėtų susikauti su Haye ir užbaigti brolio pradėtą darbą.

Kalbant apie Adameką, šiam boksininkui divizijoje dar liko nemažai gerų dvikovų. Jam gali trūkti ūgio prieš bet kurį geresnį divizijos boksininką, bet jis savo sąskaitoje turi pergalę prieš Chrisą Arreolą ir būtų neblogas varžovas dabartiniam WBA titulo savininkui Alexanderiui Povetkinui. Adamekas yra drąsus ir labai tvirtas boksininkas, turintis puikius gerbėjus tiek Lenkijoje (kurie galėtų keliauti į bet kurią pasaulio šalį palaikyti savo boksininką), tiek ir Jugtinėse Valstijose.

Kovos tarp Klitschko ir Adameko pagrindinė statistika: Klitschko pataikė 230 iš 608 smūgių (38%), o Adamekas – 89 iš 301 (30%).

Leave a Comment