Boksas

Klaipėdoje pasibaigė Lietuvos jaunučių bokso žaidynių finalinės varžybos (nuotraukų galerija)

Spread the love

Rugsėjo 15 – 16 dienomis Klaipėdos sporto centro lengvosios atletikos manieže vyko Aukštaitijos, Žemaitijos, Vilniaus bei Kauno zonų jaunučių amžiaus grupės bokso žaidynių finalinės varžybos, kuriose 80 boksininkų rungėsi 20 – yje svorio kategorijų.

Tai buvo paskutinis akordas prieš spalio 1 – 7 dienomis Anapoje (Rusija) įvyksiantį Europos moksleivių bokso čempionatą, į kurį vyks kovotojai Mantas Morkūnas (38.5 kg), Lukas Petrauskas (43 kg), Ernestas Lisauskas (44.5 kg), Emilis Storpirštis (46 kg), Osvaldas Juškevičius (48 kg), Ernestas Volkas (50 kg), Ąžuolas Zubė (52 kg), Augustas Beliūnas (59 kg), Vytautas Balsys (62 kg) bei treneriai Saulius Simė, Kazimieras Daknys, Vytautas Balsys, Darius Katkevičius ir Vincas Murauskas.

2012 metų Lietuvos jaunučių bokso finalinių žaidynių medalininkai:

32 kg

1. Mantas Masaitis (Šilutė)
2. Saimonas Veltenis (Pasvalys)
3. Mantvydas Matlauskas (Kalvarija)
3. Egidijus Gankovas (Jonava)

34 kg

1. Dainoras Paukštis (Jonava)
2. Ernestas Atstupėnas (Pasvalys)
3. Darius Kvedaras (Kalvarija)
3. Dovydas Rosinas (Šilutė)

36 kg

1. Laimonas Raibikis (Kaunas)
2. Jonas Bucius (Šilutė)
3. Lukas Rickevičius (Pasvalys)
3. Edvin Lemesčiuk (Vilnius)

38 kg

1. Mantas Morkūnas (Marijampolė)
2. Gintautas Bartašius (Jonava)
3. Ignas Dunkulis (Pasvalys)
3. Lukas Abrasimovas (Klaipėda)

40 kg

1. Tadas Pečkys (Kalvarija)
2. Samuilas Iščenko ( Jonava)
3. Kęstutis Stupuras (Akmenė)
3. Šarūnas Valantinas (Kėdainiai)

42 kg

1. Marius Uogelė (Pasvalys)
2. Mantas Norkus (Šilutė)
3. Pavel Choroskov (Vilnius)
3. Marius Skeivys (Jonava)

44 kg

1. Lukas Petrauskas (Šilutė)
2. Erikas Nedzinskas (Marijampolė)
3. Artūras Zinkovskij (Kėdainiai)
3. Osvaldas Stanevas (Jonava)

46 kg

1. Emilis Storpirštis (Marijampolė)
2. Karolis Pliškinas (Jonava)
3. Jonas Adolevskis (Akmenė)
3. Vainius Kaukėnas (Panevėžys)

48 kg

1. Osvaldas Juškevičius (Marijampolė)
2. Alansas Plavko (Jonava)
3. Eimantas Danasas (Šiauliai)
3. Julius Sabaliauskas (Palanga)

50 kg

1. Deividas Galdikas (Kuršėnai)
2. Ernestas Lisauskas (Marijampolė)
3. Tomas Valeika (Jonava)
3. Valdas Kidykas (Kretinga)

52 kg

1. Ąžuolas Zubė (Palanga)
2. Ernestas Volkas (Vilnius)
3. Vykintas Babkevičius (Panevėžys)
3. Danielius Jankūnas (Jonava)

54 kg

1. Gilvinas Lukošiūnas (Kaunas)
2. Lionius Klusaitis (Marijampolė)
3. Henrikas Paulius (Akmenė)
3. Linas Daugelavičius (Pasvalys)

57 kg

1. Robertas Grigalaitis (Kuršėnai)
2. Aras Daunys (Klaipėda)
3. Haroldas Sabūnas (Kaunas)
3. Lukas Griūnas (Kalvarija)

60 kg

1. Augustas Beliūnas (Panevėžys)
2. Andrius Pusvaškis (Vilnius)
3. Modestas Munteanu (Telšiai)
3. Algimantas Kazbaras (Kaunas)

63 kg

1. Vytautas Balsys (Šilutė)
2. Viktoras Andžiulis (Marijampolė)
3. Saimonas Banys (Pasvalys)
3. Augustinas Zieniauskas (Kaunas)

66 kg

1. Elijus Petrulis (Telšiai)
2. Igor Labasevskij (Vilnius)
3. Mantas Kvietkauskas (Panevėžys)
3. Dalius Kšivickas (Kaunas)

69 kg

1. Paulius Keraitis (Vilnius)
2. Mantas Auryla (Alytus)
3. Kasperas Karinauskas (Telšiai)
3. Matas Kubilius (Panevėžys)

73 kg

1. Viktor Beliajev (Vilnius)
2. Augustas Laužikas (Šilutė)
3. Justinas Šniukšta (Panevėžys)
3. Haris Chabibulinskas (Kaunas)

77 kg

1. Deividas Jokšas (Klaipėda)
2. Povilas Šniukšta (Kėdainiai)
3. Darius Sosnovas (Jonava)
3. Albertas Strimaitis (Kalvarija)

+ 77 kg

1. Lukas Abakevičius (Kauno raj.)
2. Andrius Trumpakojis (Vilnius)
3. Deividas Tepcovas (Panevėžys)
3. Jokūbas Būdvytis (Šilutė)

Leave a Comment