Boksas

Kelly Pavliką treniruos Robertas Garcia

Spread the love

Kelly Pavlikas prieš kelis mėnesius vos nesugriovė savo karjeros ir kiek desperatišku paskutiniu prašymu parodė, kad buvęs vidutinio svorio čempionas ne tik šneka, tačiau ir daro. Pavlikas keliasi į Kaliforniją treniruotis su Robertu Garcia, palikdamas Jacką Loewą tam, kad galėtų pradėti viską iš naujo.

Bobas Arumas davė aiškiai suprasti, kad jam nereikia apgadintos Pavliko versijos, kurią matėme pastaruosius kelis metus, tačiau jis taip pat teigė, kad vis dar nori padėti boksininkui:

„Mes susitikome su Pavliku ir išdėstėme ateities veiksmų seką, kuri jam patiko,“ – teigė Arumas. „Jo gyvenimas, įskaitant jo treniruočių vietą, patį trenerį ir gyvenamąją vietą, bus visiškai kitoks.“

Arumas sakė, kad jei Pavlikas nori likti Yougstowne, „Man neįdomu. Jackas – geras treneris, bet jam reikia išvykti iš Youngstowno. Jam ten nesiseka. Jis viską priėmė puikiai. Net nežinau, ar tai geras ženklas. Mes jį nuskraidinsime į Oxnardą, parodysime paplūdimį, treniruočių sales. Aš jam jau pasiūliau išsinuomiti namą.“

Turint omeny, su kiek problemų dažnai tenka susidurti promoteriams, Arumas jau seniai galėjo atsisakyti Pavliko paslaugų, atleisti jį nuo kontrakto ir palinkėti sėkmės ateityje. Tačiau dėl kažkokios priežasties Arumas nusprendė Pavlikui suteikti paskutinį šansą.

Sakau „dėl kažkokios priežasties“ todėl, kad šioje situacijoje boksininkas tiesą sakant nenusipelnė to paskutiniojo šanso. Nuo 2008-ųjų birželio mėn., kuomet Pavlikas laimėjo prieš Gary Lockettą, boksininkas nepadarė praktiškai nieko gero. Net ir ta kova buvo sukritikuota dėl pernelyg prasto pasirinkimo tuometiniam čempionui.

Nuo to laiko Pavlikas stipriai pralaimėjo senajam Bernardui Hopkinsui, nugalėjo Marco Antonio Rubio, pasitraukė iš kovų su Sergio Mora ir Paulu Williamsu (dukart), nugalėjo Miguelį Espino, pralaimėjo savo vidutinio svorio čempiono titulą Sergio Martinezui, patyrė sunkią reabilitaciją, praleido 13 mėnesių be bokso, labai neįspūdingai įveikė Alfonso Lopezą, išsisuko nuo kovų su Darrylu Cunninghamu ir Lucianu Bute.

Taip, šiame sąraše yra trys pergalės, bet nė viena iš jų nebuvo kažkuo ypatinga, ir netgi galima teigti, kad paskutinė įspūdinga Pavliko kova buvo pirma jo ir Jermaino Tayloro akistata. Net revanšas buvo nuviliantis, nors pirma šių boksininkų dvikova buvo viena iš tų metų geriausių kovų.

Kelly Pavlikui – 29 m. 2012 m. balandžio mėnesį jis švęs 30-ties metų jubiliejų. Yra manančių, kad jame jau nebėra kovos ugnelės. Net ir jo vadybininkas Cameronas Dunkinas prisipažįsta, kad visa tai gali nepavykti:

„Visa ši situacija tik tam, kad įsitikintume, ar jame dar vis liko parako. Jau kurį laiką jis netobulėjo, nesitreniravo ir neturėjo jokio organizuotumo. Jam tiesiog trūko optimizmo. Tad reikia daryti tam tikrus pasikeitimus. Reikia kažką daryti. Reikia drastiškų pokyčių, kurie galbūt padės.“

Prieš porą mėnesių Pavlikas teigė, kad jis jau susitaikė su ta mintimi, kad niekuomet nebesikaus. Ar tai tas žnybtelėjimas, kurio jam reikėjo? Ar jis duos kažkokių vaisių? Ar Pavliko išvykimas iš Youngstowno ir Jacko Loewo treniruočių salės bus tiosiog žingnis į šoną, nes boksininko dvasia pernelyg persmelkta pralaimėjimų, asmeninių nuopuolių, pastūmėjimo ir organizacijos trūkumo jo karjeroje bei pernelyg daug iššvaistyto laiko? Jei jis nebegali būti toks, koks buvo prieš keturis metus, tai ar jam pavyks tapti geresniu, nei buvo per pastaruosius du metus?

Leave a Comment