Boksas

„Kaunas Strikers” klubo debiutas Daugpilyje

Spread the love

Sausio 27-28 dienomis, Daugpilyje (Latvija) vyko bokso turnyras „BJSS Atklatas sacensibas boksa”. Jame pirmą kartą oficialiai dalyvavo „Kaunas Strikers” komanda, kurią sudarė keturi sportininkai ir du treneriai.

Pirmasis į ringą kopė jauniausias – 12-metis Markas Dubinskas (tr. V. Binkis, T. Vosylius). Varžovas jam teko ne iš lengvųjų, Baltarusijos kovotojai visada pasižymi aukštu sportinio pasirengimo lygiu. Markui tai buvo antroji kova, prasidedančioje bokso karjeroje. Jis tiksliai klausė trenerių nurodymų ir nors pergalės iškovoti nepavyko, tačiau džiaugiamės gauta patirtimi.

Antroji, stojusi į kovą klubo narė – Karolina Barauskaitė (tr. V. Binkis, T. Vosylius). Neseniai boksu pradėjusi užsiiminėti mergina drąsiai lipo į ringą, kur susitiko su jau nemažai patirties turinčia boksininke iš Vilniaus. Sensacijos sukurti nepavyko, tačiau merginos drąsa ir noras boksuotis džiugina.

Lukas Lukošiūnas (tr. R. Kulikauskas, T. Vosylius) besitreniruojantis Marijampolėje, sporto klube „Remeris”, stojo į kovą prieš 7 kilogramais sunkesnį Latvijos boksininką. Greitis  buvo jo pranašumas, tačiau to neužteko. Lygioje kovoje, teisėjų sprendimu Lukas pralaimėjo. Galime paminėti, jog „Remeriečio” bazinis sportas Muaythai – sėkmės jam Baltijos Muaythai čempionate Vasario 4-5 dienomis!

Paskutinysis mūsų komandoje į ringą kopė Domininkas Selenkovas (tr. V. Sinkevičius, V. Binkis, T. Vosylius). Domininkas šiame sezone labai aktyvus kovotojas, nepraleidžiantis jo amžiaus grupės turnyrų. Dar prasidėjus kovai tapo aišku kas laimės – Domininkas tiksliais smūgiais tiesiog apipylė savo varžovą. Kovos metu teisėjas buvo priverstas gelbėti priešininką ir skaičiuoti jam nokdauną. Pasibaigus dvikovos laikui, teisėjams neliko nieko kito kaip tik paskelbti D. Selenkovą nugalėtoju.

„Kaunas Strikers” nesiilsi, jau Vasario 5-ąją šio klubo kovotojus galėsite išvysti profesionalaus bokso turnyre „Challenge Kaunas Strikers 2012 (vol. 1)”. Vyksiančiame sporto klube „Dainralfas” (Rietavo g. 11, Kaunas).

Leave a Comment