Boksas

Juanas Manuelis Marquezas teigia, kad nėra jokio reikalo dar kartą susikauti su Manny Pacquiao

Spread the love

Juanas Manuelis Marquezas arba apsimetinėja, arba iš ties keičia svarbiausius bokso pasaulio planus. Meksikiečių žvaigždė teigia, kad nemato jokio reikalo penktąjį kartą ringe susitikti su Manny Pacquiao.

Ricas Flairas yra pasakęs: „Mano gyvenimas yra beveik toks, kokio aš ir noriu.“ Šiuo metu šie žodžiai tinka J. M. Marquezui, kadangi Meksikiečių superžvaigždė dabar teigia nematantis jokio reikalo vėliau šiais metais penktąjį kartą susitikti su Manny Pacquiao.

„Aš nematau jokios prasmės. Aš jau pasiekiau norimą rezultatą. Kodėl turėčiau su juo vėl susikauti? Aš pasitariau su kai kuriais žmonėmis iš savo aplinkos bei savo draugais – visi man sako, kad nėra jokio reikalo penktąjį kartą susitikti su Manny. Jau prieš ketvirtąją kovą sakiau, kad, nepaisant kovos baigties, penkto karto nebus.“

Marquezas (55-6-1, 40 KO) gruodžio mėnesį vykusią kovą laimėjo pasiųsdamas Paqcuiao į nokautą. Ši kova daugelio apdovanojimų metu buvo įvertinta kaip geriausia metų kova. Nuo paskutiniosios kovos spaudos konferencijos buvo pradėta aptarinėti galimą penktąjį susitikimą, kuris būtų turėjęs įvykti šių metų rugsėjo mėnesį.

Juanas (39 m.) yra sakęs, kad ketina tęsti savo boksininko karjerą. Neseniai buvo atskleista, kad jis omenyje turėjo ne kurią nors vieną kovą, o kelias, kadangi jo šeima palaiko jo sprendimą toliau intensyviai kovoti. Vis dėlto, labai tikėtina, kad tokie Marquezo pareiškimai yra tik tuščios kalbos, nes manoma, kad „Top Rank“ jam siūlomas honoraras už dar vieną kovą gali siekti apie 10 milijonų JAV dolerių – tai būtų didžiausias honoraras per visą Marquezo karjerą. Tai galimybė kurios dauguma kovotojų negali praleisti, ypač užbaigdami savo karjerą.

Vis dėlto, meksikietis yra pakankamai arogantiškas, todėl, jeigu, jo nuomone, istorija su Pacquiao yra baigta, gal taip ir yra. Be to, gali būti, kad Marquezas tiesiog nebenori rizikuoti susitikdamas su Pacquiao. Jei jis pasitrauks dabar, jis išeis kaip nugalėtojas, kurio nokautą prisimins visi. Jei viskas liks taip, kaip yra, Marquezas visam laikui liks Pacquiao nugalėtoju.

Leave a Comment