Boksas

Įvyko „Kaunas Strikers“ gimtadienis – „Strikers Fights 1“!

Spread the love

Sekmadienį Kaune esantis sporto klubas „Dainralfas“ virė nuo emocijų. Čia sporto klubas „Kaunas Strikers“ šventė savo pirmąjį veiklos gimtadienį turnyre „Strikers Fights 1“. Šiame turnyre vyko 1 kovos pagal Bokso, Muaythai ir K-1 taisykles.

Nors turnyre nebuvo pirmo ryškumo kovinio sporto žvaigždžių, tačiau pirmuosius kartus į ringą lipantys sportininkai pademonstravo tikrai nemažesnį norą nugalėti, už jau pripažintus ringo grandus.

Ringe vyko ir trys merginų bokso kovos. „Silpnoji lytis“ ir toliau siekia įrodyti, jog yra ne tokia ir „silpna“. Merginos taip pat pademonstravo gražias kovas.

Pagrindinėje vakaro kovoje, pagal Muaythai taisykles, sporto klubus „Kaunas Strikers“ ir „Vendetta“ atstovaujantis Pavel Bachanov įveikė Ernestą Vaicekauskį iš „Bulldog‘s gym“ sporto klubo.

Turnyrą savo grožiu, bei nuostabiais šokiais papuošė studijos „Re_D“ šokėjos. Sporto klubo „Kaunas Strikers“ draugai buvo apdovanoti draugiškumo raštais už nuoširdų bendradarbiavimą.

Atslūgus turnyro aistroms buvo nuspręsta, jog kovų turnyrų serija „Strikers Fights“ taps nevienkartiniu reiškiniu. Antrąjį turnyrą planuojama surengti pavasarį.

 

Kovų turnyro “Strikers Fights 1″ rezultatai:

Boksas 3×2 min, 75 kg.
Airidas Gražinskis („Kaunas Strikers“) vs Andrius Kavunovas („Kaunas Strikers“)
NUGALĖJO: Airidas Gražinskis – nevienbalsiu teisėjų sprendimu.

K-1 3×2 min, 75 kg.
Juozas Minkevičius („Dainralfas“) vs. Aurimas Ranšys („Dainralfas“, Kaunas)
NUGALĖJO: Juozas Minkevičius – vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Boksas 3×1 min, 56 kg.
Gabrielė Lapeikaitė („Dainralfas“, Kaunas) vs. Karina Bacekina („Beauty Power“, Ryga)
LYGIOSIOS

Muaythai 3×2 min, 71 kg.
Laurynas Šimkus („Kaunas Strikers“) vs. Mantas Daknys („Valetudo MMA akademija“, Vilnius)
NUGALĖJO: Mantas Daknys – nevienbalsiu teisėjų sprendimu.

K-1 3×1.5 min, 52 kg
Mantvydas Pangonis (“Remeris”, Marijampolė) vs. Valdis Martinkevič (“Pigmahia team”)
NUGALĖJO: Mantvydas Pangonis – nokautu, 1 raundas.

Muaythai  3×2 min, 75 kg.
Artiom Jermakov („Valetudo MMA akademija“, Vilnius) vs. Mindaugas Dansevičius („Fight academy“, Vilnius)
NUGALĖJO: Mindaugas Dansevičius – ringo gydytojai sustabdžius kovą, 3 raundas.

Boksas 3×1 min, 48 kg
Gabrielė Samajauskaitė („Kaunas Strikers“) vs. Julija Pilenkova („Beauty Power“, Ryga)
LYGIOSIOS

 K-1 3×2 min, 71 kg,
Mantas Danilevičius („Kaunas Strikers“) vs. Mantas Kriaučiūnas („Dainralfas“, Kaunas)
NUGALĖJO: Mantas Kriaučiūnas – nevienbalsiu teisėjų sprendimu.

 K-1 3×2 min, 65 kg.
Ignotas Kliukas („Fight academy“, Vilnius) vs. Denis Černevič („Pihmahia team“, Ryga)
NUGALĖJO: Ignotas Kliukas – vienbalsiu teisėjų sprendimu.

 Boksas 3×1.5 min, 54 kg
Monika Prapuolenytė („Dainralfas“, Kaunas) vs. Anastasija Markina („Beauty Power“, Ryga)
NUGALĖJO: Monika Prapuolenytė – aiškia persvara, 3 raundas

 K-1 3×2 min, 85 kg.
Erikas Kučinskis („Kaunas Strikers“) vs. Ričardas Kulis („Fight Academy“ Vilnius)
NUGALĖJO: Ričardas Kulis – sekundantams sustabdžius kovą, 1 raundas

Boksas 3×2 min, 57 kg.
Maksim Abramov („Valetudo MMA akademija“, Vilnius) vs. Tomas Prus (Pigmahia team“, Ryga)
LYGIOSIOS

Muaythai 3×2 min, 67 kg.
Pavel Bachanov („Kaunas Strikers“/“Vendetta“, Vilnius) vs. Ernestas Vaicekauskis („Buldog‘s gym“, Kaunas).
NUGALĖJO: Pavel Bachanov – vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Leave a Comment