Boksas

Interviu su Jacob’u Duran’u: “Kova su Briggs’u baigsis 6-tame raunde”

Spread the love

Spalio 16 d. Vitali Klitschko gins savo iškovotą WBC sunkiausio svorio titulą. Jo priešininkas – amerikietis Shannon’as Briggs’as, pasaulio rekordininkas – daugiausiai iškovojęs pergalių pirmuose raunduose. Briggs’as yra suplanavęs ir taktiką šiai kovai. “Planas A – nokautuoti Vitali Klitschko pirmame raunde, planas B – nokautuoti antrame raunde, planas C – nokautuoti jį trečiame raunde, – sako Sh.Briggs’as, jeigu aš jo nenokautuosiu, tai daužysiu jį kiekviename raunde”. Tačiau Kličko cutman’as – Jacob’as Duran’as, įsitikinęs priešingai, jis mano, kad Briggs’as kris 6-ame raunde. Ši kova Vitalijui svarbi, – teigia J.Duran’as. Sh.Briggs’as tvirtas vyras ir stipriai muša, bet aš įsitikinęs – Vitalijus jį nokautuos kažkur šeštame raunde.

Sh.Briggs’as – astmatikas. Ar daug boksininkų turi panašių problemų? Gal amerikietis savo ligą išsigalvojo?

Vargu. Aš jau daug metų girdžiu, kad Sh.Briggs’as serga astma. Nemanau, kad yra priežasčių manyti kitaip. Taipogi įsitikinęs, kad šita sena jo liga nekaip atsilieps jam kovoje su Vitalijum Kličko. Vieną ką galiu pasakyti, tai, kad nuo astmos jis greit pavargsta.

Jus draugaujate su Sh.Briggs’u ?

Ne, aš niekuomet su juo nedirbau. Buvau Sergei Liakhovich’iaus komandoje, kai jį nokautavo Sh.Briggs’as. Pasakysiu taip, su malonumu pažiūrėsiu kaip Vitalijus jį (Briggs’ą) nokautuos.

Mes senai norėjome paklausti jūsų nuomonės, dėl Vladimir’o Kličko galimo apnuodijimo jo pirmoje kovoje su Lamon’u Brewster’iu. Sklando tokia versija, kad Vladimir’ą apnuodijo jo paties cutman’as – Joe Souza, kuris įtrynė vazeliną į Vladimir’o veidą, kojas ir krutinę.

Manau, kad šitie gandai yra visiškas absurdas. Joe labai garsus ir autoritetingas, profesionalas cutman’as. Jis negalėtų taip padaryti, pakenkti savo boksininkui,- tai ne apie jį. Tokiems niekšiškiems darbas jis nesutvertas. Vladimir’ą nunuodijo kiti.

Jus gal pažįstate Joe Souzą ? Jo gyvenime buvo “juodų dėmių” ?

Mes mokėmės kartu. Dabar kartais pakalbam. Jis puikus cutman’as ir aš jį labai gerbiu. J.Souza – labai tvarkingas ir gerbiamas žmogus. Aš jam
skambinau, kai gavau Vladimir’o pasiūlymą. Jis padėkojo man už skambutį, ir už naujieną. Joe Souza dabar turi didelių problemų su sveikata, – jis serga vėžiu. Jis labai serga ir blogai jaučiasi. Nemanau, kad jis dar kada dirbs cutman’u.

Leave a Comment