Boksas

Floydas Mayweatheris nokautuoja Victorą Ortizą. Dvikovos analizė

Spread the love

Pirmas raundas: Mayweatheris kovą pradeda iš karto atakuodamas ir atrodo staigus. Tačiau juodi šortai su oranžinėmis dėmėmis atrodo klaikiai. Tuo tarpu Ortizas pataiko smūgį kabliu dešine ranka. Jis taip pat atrodo greitas. Mayweatheris stengiasi darbuotis artimu atstumu. Jis smūgiuoja dešine ir staigiai išvengia Ortizo kontratakos. Ortizas įspraudžia priešininką į kampą.

Mayweatheris stengiasi smūgiuoti pirma dešine ranka ir pataiko smūgį kabliu. Ortizas daug juda ir pataiko keletą smūgių, tačiau pirmame raunde Mayweatherio smūgiai švaresni.

Antras raundas: Mayweatheris puola priešininką ir vos nepaslysta. Jis vėl naudoja pirmąjį dešinės rankos smgūgį ir nepamiršta apie gynybą bei Ortizui atsiremus į ringo virves nepataiko galingo smūgio. Ortizas atsako smūgiu kabliu, tačiau priešininkas jį blokuoja. Ortizas bando smūgiuoti į korpusą. Mayweatheris pataiko gražų smūgį dešine ranka, po kurio Ortizas kontratakuoja ir priremia priešininką prie ringo virvių bei pataiko kelis smūgius. Kovai persimetus atgal į ringo centrą, Mayweatheris vėl pataiko kelis smūgius, o Ortizas vėlgi priremia varžovą prie ringo virvių, tačiau Mayweatheris sėkmingai apsigina ir laimi antrąjį raundą.

Trečias raundas: Šį kartą agresyviau pradeda Ortizas, o Mayweatheris bando trauktis iš kelio. Ortizas pataiko kaire ranka, kurią jis kovos metu naudoja dažnai, o Mayweatheris bando kontratakuoti. Dabar jau jis juda į priekį ir neleidžia priešininkui stipriai smūgiuoti. Ortizas vieną smūgį pataiko, tačiau jokios žalos priešininkui nepadaro, o Mayweatheris iškart atsako smūgiu dešine ranka. Gražus raundas, kurį laimi Mayweatheris, nors raundo gale ir praleidžia vieną neblogą smūgį.

Ketvirtas raundas: Mayweatheris daug atakuoja pirmas 30 raundo sekundžių, atlikdamas daugiau nei dešimt smūgių vienu puolimu. Jau seniai neteko matyti tokios Mayweatherio smūgių kombinacijos. Tuo tarpu Ortizas vėl priremia priešininką prie ringo virvių ir smogia kelis galingus smūgius, kuriuos Mayweatheris labai sėkmingai atlaiko. Nepaisant to, minia užsiveda.

Ortizas šiek tiek sužeidžia Mayweatherį, tačiau iškart po to smūgiuoja galva ir teisėjas Cortezas boksininkus išskiria. Jis taip pat atima tašką iš Ortizo, kuris atsiprašo Mayweatherio, apsikabina ir net pabučiuoja jam į skruostą. Visi laukia, kas bus toliau, o Ortizas atrodo išsiblaškęs. Staiga Mayweatheris smūgiuoja nesiginančiam Ortizui porą smūgių, po kurių pastarasis krenta ant žemės ir nebesugeba atsikelti per 10 sekundžių. Kovą nokauto būdu laimi Mayweatheris.

Pirmas iš dviejų paskutinių Mayweatherio smūgių buvo tikrai nešvarus, bet pirmas dalykas, kurio mokoma bokso treniruotėse, yra gintis bet kokiomis aplinkybėmis. Ortizas neapsigynė, o Mayweatheris tuo pasinaudojo ir nokautavo priešininką. Be to, pats Ortizas pasielgė labai nešvariai, prieš tai tyčia smūgiuodamas priešininkui galva. Mayweatheris buvo įniršęs, o Ortizas nebuvo pasiruošęs. Tad nokautas pelnytas.

Verta paminėti ir tai, kad Ortizas nesiskundė. Po kovos abu boksininkai apsikabino ir nejautė vienas kitam neapykantos. Tokiomis aplinkybėmis toks vaizdas buvo netgi kiek neįprastas.

Po kovos duotame interviu Mayweatheris Larry Merchantui rėžė, kad šis niekada neįvertina jo pastangų. Jie pradėjo rėkti vienas ant kito, o Mayweatheris sušuko, kad HBO turėtų jį atleisti ir kad jis nieko nevertas. Tada Merchantas atrėžė, kad jei jis būtų 50 metų jaunesnis, išspardytų Mayweatherio užpakalį. Tai buvo tikrai neeilinė scena, kurią Mayweatheris greitai paliko. Po to inteviu davė Ortizas, teigdamas, kad nors tai ir nebuvo švarus nokautas, jokių priekaištų jis neturi.

Leave a Comment