Boksas

Floydas Mayweatheris jaun. kausis prieš Miguelį Cotto

Spread the love

Vienas geriausių boksininkų pasaulyje šiuo metu – Floydas Mayweatheris jaun. (42-0, 26 KO‘s) apie būsimą savo varžovą paskelbė socialinio tinklo „ Twitter“ profilyje : „ Aš kausiuosi su Migueliu Cotto Gegužės 5-tą, nes panelė Pac Man išsisukinėja nuo manęs“. Dvikova vyks Las Vegase MGM Grand viešbutyje – pramogų komplekse.


Galima pasakyti tik tai, jog tai bus superdvikova tarp dviejų itin tituluotų ir patyrusių varžovų. Mayweatheris yra iškovojęs čempiono titulą 5-iose svorio kategorijose nuo 59 kg iki 69,9 kg ir yra iš viso 7-kart čempionas. Puerto rikietis Miguelis Cotto (37-2, 30 KO’s) yra iškovojęs čempiono titulą 3-ose svorio kategorijose nuo 63, 5 kg iki 69,9 kg ir yra iš viso 4-kart pasaulio čempionas.

Abiejų boksininkų akistatą bokso ekspertai jau vylėsi išvysti  po Mayweatherio-Hattono dvikovos 2007 Gruodį, tačiau amerikietis nusprendė padaryti pertrauką ir pailsėti nuo bokso (Cotto tuomet buvo neįveiktas turėdamas įspūdingą pergalių santykį 25 KO‘s/31).
Nors dvikova jau neofialiai sutarta, vis dėl to, yra keletas neaiškumų: kokiame svoryje vyks kova ir ką apie tai pasakys Mayweatherio skeptikai? Mayweatheris šiuo metu yra WBC čempionas iki 66, 7 kg, o Cotto WBA čempionas iki 69,9 kg. Ko gero, dvikova vyks sutartiniame svoryje iki 68,1 kg arba iki 69,9 kilogramų žymos.

Kalbant apie Mayweatherio skeptikus – jie gali drąsiai sakyti, jog Mayweatheris kausis su Pacquiao likučiais, mat 2009 metų Lapkritį Pacquiao sutriuškino puerto rikietį priversdamas teisėją nutraukti kovą finaliniame raunde.

Pats Mayweatheris yra ne kartą teigęs, jog filipinietis kovėsi su jo paliktais likučiais – tai varžovai, kuriuos jis pirmiau įveikė nei Pacquiao : De La Hoya, Hattonas, Mosley. Kita vertus, solidžių vardų pusvidutinio – jaun. vidutinio svorio ribose beveik nėra, o Cotto kontraktas su „ Top Rank“ reklamine kompanija neseniai pasibaigė ir jis tapo laisvuoju agentu. Bobas Arumas nelabai nori rengti kovų su kitų kompanijų boksininkais ypač su „ Golden Boy Promotions“, o ji daug prisideda prie pastarųjų Mayweatherio kovų.

Leave a Comment