Boksas

F. Mayweatheris jaun. gali susikauti su R. Guerrero

Spread the love

Richardas Schaeferis iš „Golden Boy Promotions“ teigia, kad jau prasidėjo derybos dėl Floydo Mayweatherio jaunesniojo kovos su Robertu Guerrero: „Jau pradėjau tartis su Mayweatherio komanda dėl galimos Roberto ir Floydo kovos.

Šiuo metu tikrai negaliu nieko daugiau pasakyti, tik tiek, kad tebesitęsia derybos.  Mano nuomone, jei pavyktų suorganizuoti kovą su Mayweatheriu, iš jo ir Roberto tikrai išeitų įdomi kovotojų pora.

Floydas be abejonės yra geriausias, lyginant net su kitų svorio kategorijų kovotojais. Be to, jis taip pat yra talentingiausias ir gabiausias boksininkas. Kad ir su kuo boksuotųsi Floydas, atrodo, kad jam visos kovos yra lengvos.

Man tikrai būtų įdomu pamatyti, ar Floydas iš vis galėtų laimėti prieš Robertą Guerrero. Jau net nekalbant apie tai, kad ši kova galėtų jam pasirodyti lengva. Nesu dėl to tikras, nes Robertas jau spėjo mums parodyti, ko yra vertas. Todėl manau, kad jiedu būtų puikus kovotojų duetas.“

Neaišku, ar Guerrero (31-1-1, 18 KO) būtų rimtas varžovas Floydui Mayweatheriui. Vis dėl to, jis, kaip ir kiti tinkami kandidatai, užsitarnavo teisę būti šių derybų dalimi.

Šiemet jis peršoko per dvi svorio kategorijas, kovojo su stipriu, tvirtu pusvidutinio svorio kovotoju Selucku Aydinu ir laimėjo, po to, dar aršesnėje kovoje, nugalėjo buvusį čempioną Andre Berto.

Anksčiau šiais metais, kai Guerrero siekė galimybės gegužės 5-ąją dieną susikauti su Mayweatheriu (galiausiai ši galimybė atiteko Migueliui Cotto), jis buvo tai pajuokos objektas, tai jo kandidatūra buvo tiesiog atmetama.

Atrodo, kad toks elgesys vis dėlto buvo teisingas: Guerrero nekovojo ištisus metus ir jis niekada nėra kovojęs svorio kategorijoje virš 67.5 kg (išskyrus tą atvejį, kai jis surėmė pirštines su 69 kg  sveriančiu ir jokios svorio kategorijos neatitinkančiu Joeliu Casamayoru) ir tiesiog neturėjo reikalingų duomenų.

Taigi, ką padarė Guerrero? Jis susikovė su tvirtu pusvidutinio svorio kovotoju ir laimėjo. Po to susitiko su kovotoju, kuris ištisus metus buvo netoli savo svorio kategorijos viršūnės, ir iškovojo dar aiškesnę pergalę. Robertas Guerrero įkopė į ringą ir įrodė, kad yra rimtai nusiteikęs kovoti 73.5 kg svorio kategorijos kovoje, kurioje sukasi dideli pinigai. Ar galima norėti daugiau?

Atrodo, kad šis „auksinis berniukas“ yra rimtai pasiruošęs gauti šią kovą. Dar neseniai GBP komanda, rodos, laikė Guerrero ne pačios geriausios formos kovotoju. Vis dėlto, jis privertė visus pažvelgti į jį kitaip. Jei jis gaus šią kovą, reiškia jis jos nusipelnė. Guerrero kovojo ir siekė savo tikslo.

Schaeferio teigimu, Mayweatherio sprendimą dėl kovos tikriausiai priims kitos savaitės bėgyje, kadangi Pacquiao ir Marquezo ketvirtosios kovos dėka, bokso pasaulis šiuo metu sulaukia žymiai daugiau dėmesio.

Rimčiausiais pretendentais laikomi: Roberto Guerrero, Canelo Alvarezas ir Miguelis Cotto. Gali būti, kad Guerrero lenkia savo konkurentus.

Leave a Comment