Boksas

Dviejų titanų dvikova: Brandonas Riosas vs. Yuriorkis Gamboa, balandžio 14 – ąją

Spread the love

Gandai buvo teisingi – Brandonas Riosas balandžio 14 d. Mandalay Bay pramogų komplekse Las Vegase susikaus su Yuriorkisu Gamboa. Ištrauka iš oficialaus Rioso „Facebook“ tinklapio:

„Bokso gerbėjai, noriu jums oficialiai pranešti apie sekančią savo dvikovą. 2012 m. balandžio 14 d. Las Vegaso Mandalay Bay pramogų komplekse susikausiu su Yuriorkisu Gamboa 61,5 kg svorio kategorijoje. Noriu padėkoti visos savo komandos vardu už jūsų meilę ir palaikymą. Myliu šį sportą ir jūsų palaikymas skatina mane treniruotis dar sunkiau! Komanda, į priekį! Pradedam skaičiuoti laiką iki balandžio 14 d.!“

Kaip jau minėjome prieš tai, ši kova bus puikus stilių mūšis, kuriame susigrums neįtikėtinai gabus boksininkas ir aršus mušeika, abu puikūs savo sričių asai. Be to, abu boksininkai yra savo karjerų viršūnėse ir vis dar kyla aukštyn. Tad šią kovą būtų galima pavadinti tikru bokso gerbėjo svajonės išsipildymu.

Riosui (29-0-1, 22 nokautai) 2011-ieji buvo tiesiog puikūs. Jis iškovojo pergales prieš Miguelį Acostą, Urbano Antilloną ir Johną Murray‘ų. Visos kovos buvo kupinos veiksmo ir visas tris pergales Riosas pelnė nokauto būdu.

Gamboa (21-0, 16 nokautų) pernai laimėjo porą kovų, kovo mėnesį pranokdamas Jorge Solisą ir rugsėjį nesunkiai nugalėdamas Danielį Ponce De Leoną. Jis metė iššūkį ne vienam boksininkui, įskaitant ir Manny Pacquiao, o dabar ruošiasi vienam rimčiausių savo karjeros iššūkių, susikaudamas su Riosu net dviem svorio kategorijomis aukščiau.

Riosas teigė, jog tai bus paskutinė jo dvikova 61,5 kg svorio divizijoje, ir po jos jis pereis prie 63,5 kg svorio. Gruodžio mėnesį jam po didelių vargų vis tiek nepavyko įtilpti į svorį kovoje prieš Murray‘ų ir nors jo komanda sulaukė dietologo paslaugų, kad padėtų boksininkui sureguliuoti mitybos įpročius ir treniruotčių ypatumus, Rioso perėjimas prie sunkesnio svorio buvo neišvengiamas.

Leave a Comment