Boksas

Donatas Bondorovas: Paskutiniu metu lengvų kovų nebuvo

Spread the love

Iškovojote 14- ąją pergalę savo profesionalaus bokso karjeroje. Ar esate patenkintas nužengtu keliu šiame sporte, atsižvelgiant į pravestų kovų skaičių?

Pergalė nr.14, tai tik poperiuose, duomenų bazėse. Realiai tai pergalė nr.17, nes trys kovos čia, Amerikoje, buvo akivaizdžiai “nusuktos” teisėjų, ko pasekoje labai nukenčia mano statusas. Jei būtų buvę viskas sąžiningai – būčiau kur kas toliau, nei esu dabar ir jau turėjęs du tam tikrų versijų čempiono diržus.

Tačiau esu vis dar niekas ir kelias link tikslo nesutrumpėjo. Man labai liūdna dėl to, bet tai jau ne nuo manes priklauso ir aš nesiruošiu sustoti ir verkšlenti, tai yra profesionalaus bokso dalis, nuo to niekur nepabėgsi. Aš žinojau tai ir eilę kartų tą buvau patyręs mėgėjų bokse, dabar patyriau ir profesionaliame. Korupcija visada buvo ir bus. Aš padariau pakankamai, kad laimėti tas kovas, bet kitos jėgos yra galingesnės. Viltis ir tikėjimas mane veda pirmyn ir tikiuosi, kad išauš ir mano triumfo valanda. Būtų nelogiška nuėjus tokį kelią sustoti ir viską pabaigti. O jei man ir nepavyks, būsiu bent jau teisingas prieš save, nes žinosiu, kad padariau viską kas buvo mano galiose, o ne sustojau pusiaukelėje.

Taškais privertėte pasiduoti buvusį Meksikos olimpietį Adaną Dealą. Kuo įpatingas buvo šis oponentas palyginus su kitais Jūsų karjeroje? Ar dar planuojate kovoti šiais metais?

Rezultatas “taškais” sąlyginai, nes realiai buvo ne vienas momentas, kai  kova galėjo baigtis ir aiškia persvara ar nokautu, ir tik dėka meksikiečio patyrimo ir valingumo – kova prasitesė visus skirtus raundus. Varžovas ne tik valingai ir kantriai “laikė” smūgius, tačiau ir stipriai atakuodavo, kova tapo įnirtinga ir atkakli. Meksikietis buvo tikras kovotojas, kad ir kaip jam buvo nelengva, jis vistiek kovojo iki galo ir bet kurią akimirką buvo psiruošęs pakreipti dvikovos eigą savo linkme. Turėjau būti atidus. Buvo tikrai nelengva ir apskritai, paskutiniu metu lengvų kovų nebuvo. Nelabai ir atsimenu kada turėjau lengvą kovą. Einu sunkiu keliu, nes tai, kas lengva manęs nedomina.
Nežinau kol kas. Ką tik prasivedžiau kovą ir į jokias derybas dėl sekančių kovų nesivėliau. Esu šiek tiek traumuotas. Buvo pasiūlymas spalio 1 dieną Londone kovoti su tituluotu A. Khurtsidze ir už neblogas finansines sąlygas, tačiau, kaip ir sakiau, esu traumuotas ir ta kova, gaila, bet neįvyks. Tačiau galimybė, kads dar šiemet sukovosiu – visai reali.

Jūsų menedžeris Egis Klimas organizuoja šį mėnesį įvyksiantį dvikovinių sporto šakų turnyrą Vilniuje. Kokia Jūsų nuomonė apie tokio kalibro renginius?


Nuomonė tik teigiama ir tikiuosi tai padės pamatus tolimesniems turnyrams. Tikiuosi ir aš sudalyvausiu panašiame renginyje, o jei tai bus Lietuvoje, tai dar maloniau.

Kada planuojate vizitą į gimtąją šalį? Ar norėtumėte sudalyvauti kokiame turnyre Lietuvoje?


Šiuo atvėju planuoti nelabai išeina. Jau antrą vasarą planuoju sugryžti atostogų į Lietuvą ir nesigauna. Gal kitais metais pavyks. Lietuvoje sukovoti beabejo norėčiau, netgi labai. Tik žinoma vertame dėmesio turnyre, nes dvikovos iš idėjos – jau praeityje.. Baigėsi išnaudojimo laikai, ką patyriau boksuodamasis už Lietuvos rinktinę.

Baigdamas interviu, kaip visada norėčiau pasakyti, kad esu ištikimas savo gerbėjams – žmonėms, kurie mane palaiko ir tiki. Brangieji, kovoju ne tik dėl saves, bet ir dėl Jūsų. Ačiū Jums! Ačiū, kad esate!

Leave a Comment