Boksas

Donaire – Narvaezas kovos analizė

Spread the love

Nonito Donaire‘as yra užsitikrinęs vietą tarp geriausių boksininkų pasaulyje. Tuo tarpu Omaras Narvaezas pastaruosius penketą metų buvo vienas labiausiai nuvertintų boksininkų, daugybę kartų apgynęs savo čempiono titulą. Tai bus paskutinė Donaire‘o kova lengviausio svorio divizijoje, kadangi boksininkas bandys įsitvirtinti kitose. Ar Narvaezui pavyks pateikti sensaciją ir sugadinti Donaire‘o paskutinį pasirodymą lengviausio svorio kovoje?

Donaire‘o ir Narvaezo kovos apžvalga

Spalio 22 d. Nonito Donaire‘as bandys apginti savo WBC ir WBO lengviausio svorio titulus prieš Omarą Narvaezą, ilgalaikį visų lengviausio svorio čempioną, kuris dar pelnė titulą ir pirmojo lengviausio svorio divizijoje. Kova įvyks garsiojoje Madison Square Garden arenoje, Niujorke.

Donaire‘as (26-1, 18 nokautų), kuris yra laikomas vienu geriausių pasaulio boksininkų jau kurį laiką, šiais metais tapo elitiniu boksininku, įveikdamas Fernando Montielį ir suvienydamas WBC ir WBO lengviausio svorio titulus. Jis turi neįtikėtinai greitas rankas ir yra vienas geriausių smūgiuotojų. Jis kovų metu dažnai keičia standartinę ir kairiarankio stovėsenas bei yra labai pavojingas abiem atvejais.

Jo priešininku bus pralaimėjimo nepatyręs ir labai tvirtas kairiarankis argentinietis Narvaezas. Jis yra dabartinis WBO pirmojo lengviausio svorio čempionas. Šį titulą jis laimėjo 2010 m. Jis yra laimėjęs 35 kartus (19 nokautų), nepatyręs nė vieno pralaimėjimo, o dvi jo kovos baigėsi lygiosiomis. Jis savo WBO visų lengviausio svorio titulą išlaikė nuo 2002 iki 2009 m., taip pagerindamas Carloso Monzono rekordą, užfiksuodamas net 16 sėkmingų titulo gynimo kovų. Jis yra spausti mėgstantis boksininkas, turintis tvirtą smakrą ir galintis puikiai atakuoti priešininką į korpusą. Tiesa, nors Narvaezas ir turi neblogą gynybą, tačiau dėl jo greičio stygiaus į jį pataikyti greitiems priešininkams nėra sunku.

Ant popieriaus Donaire‘as yra akivaizdus favoritas laimėti šią kovą. Narvaezas nėra galingas smūgiuotojas net pirmojo lengviausio svorio divizijoje, o kadangi jis kausis dar laipteliu sunkesniame svoryje, šiuo atveju jis pranašumo neturės. Donaire‘as kaip visada turės aiškią ūgio persvarą. Būdamas 170 cm ūgio Donaire‘as pranoksta savo priešininką net 10 cm. Paskutinėje savo kovoje prieš Donaire‘o sudėjimo varžovą Cesarą Sedą Narvaezas turėjo daug problemų ir kai kurių manymu pralaimėjo kovą. Jei Narvaezas turėjo problemų su Seda, kaip jam pavyks įveikti varžovą, kuris yra greitesnis ir galingesnis už Sedą? Tiesa, Donaire‘as keliose paskutinėse savo kovose buvo šiek tiek per daug atsipalaidavęs, ypač tuomet, kai žinodavo, jog jam nekyla jokia grėsmė pralaimėti kovą. Geriausią galimybę Narvaezas turėtų tokiu atveju, jei Donaire‘as būtų neypatingai susikaupęs arba jei pradėtų kautis neapdairiai.

Donaire‘o ir Narvaezo kovos prognozė

Narvaezas turi tvirtą smakrą, tačiau sunku įsivaizduoti, kaip jis galėtų atsilaikyti visus 12 raundų. Ūgio faktorius yra labai svarbus, o Donaire‘as yra tikras sprogstamasis užtaisas. Prognozė: Donaire‘o pergalė nokauto būdu penktame raunde. Taip, Narvaezas praras savo kaip pralaimėjimo nepatyrusio boksininko statusą, tačiau jis galės grįžti į Argentiną ir girtis, kad jo kovą transliavo HBO ir kad jis kovėsi garsiojoje Madison Square Garden arenoje. Be to, jam vis dar liks pirmojo lengviausio svorio titulas. Tuo tarpu Donaire‘ui laikas pagalvoti apie Jorge Arce‘ą ir Toshiaki Nishioką.

Leave a Comment