Boksas

Chavezas įveikė Rubio

Spread the love

Prieš kovą sklandė gandai, kad Chavezas jaun. buvo sulaikytas už vairavimą išgėrus. Prie viso to dar pridėjus boksininko nesugebėjimą pasiekti kovai reikiamą svorį, kovos likimas buvo pakibęs ant plauko. Be to, Rubio šiuo išbandymu turėjo įrodyti, ko iš tikrųjų yra vertas, tad kovos svarba buvo didžiulė.


Šiek tiek vangiame pirmame raunde Rubio vaikėsi Chavezą po ringą, taip prasileisdamas neblogą smūgį dešine ranka ir keletą smūgių į korpusą. Vis dėlto veksmo daug nebuvo. Rubio raundą pabaigė gražiu smūgiu dešine ranka, tačiau raundą laimėjo Chavezas.
Antrame raunde abu boksininkai rankomis darbavosi kur kas aktyviau. Chavezas pradejo aktyviau pulti Rubio ir pademonstravo puikią ringo erdvės kontrolę. Raundo pabaigoje Chavezas priešininkui pataikė dar kelis smūgius ir laimėjo dar vieną raundą.
Chavezas pradėjo labiau darbuotis smūgiais į korpusą ir kiekvienas jo smūgis kabliu kaire ranka atrodė skausmingas. Nors Rubio ir stengėsi, tačiau atrodė šiek tiek išsiblaškęs ir leido rimčiau darbuotis Chavezui. Pastarasis sėkmingai laikė priešininką arti ringo virvių ir išlaikė atstumą. Nors Rubio ir pataikė keletą smūgių, tačiau jie buvo ne itin subalansuoti ir ritmiški, tad žalos daug nepridarė. Chavezas pranoko priešininką ir trečiame raunde.
Vis dėlto Rubio išliko aktyvus. Jo aktyvumas pradėjo duoti vaisius ketvirtame raunde, o Chavezas šiek tiek sulėtino tempą. Rubio kelis kartus sugebėjo aptalžyti savo priešininką ir laimėjo šį raundą.
Penktame raunde Chavezas vėl pradėjo darbuotis smūgiais į korpusą. Abu boksininkai kovojo labai kibiai ir retkarčiais atrodydavo, kad į kovą gali įsikišti keleto netyčinių smūgių galva padariniai. Rubio netyčia pataikė priešininkui žemiau juostos ir kuriam laikui kova buvo pristabdyta. Chavezas po šio smūgio atrodė atsigavęs ir po trumpos pertraukėlės vėl suaktyvėjo bei demonstravo aukšto lygio boksą. Judedamas iš vieno šono į kitą, jis staiga prirėmė priešininką prie ringo virvių ir apdovanojo jį gana skausmingų smūgių į galvą ir korpusą lavina. Dar vienas raundas Chavezo naudai, kuris po jo turėjo trijų taškų pranašumą.
Šeštame raunde Chavezas vėl laikėsi saugaus atstumo, o Rubio eilinį kartą atrodė aktyvesnis. Nors raundo pabaigoje Chavezas ir suaktyvėjo, tačiau raundą laimėjo Rubio. Rezultatas po šešių raundų – 58-56.
Septintame raunde Chavezas vėl įjungė aukštesnę pavarą ir prilipo prie Rubio. Pastarasis laikėsi gana neblogai, bet dėl kur kas didesnio aktyvumo raundą laimėjo Chavezas.
Aštuntame raunde Chavezas toliau darbavosi smūgiais į korpusą. Atrodė, jog šiame raunde smūgiai į korpusą padarė itin daug žalos, daugiau nei bet kuriame kitame šios kovos raunde. Per paskutinius porą raundų Chavezas gana stipriai apdaužė Rubio, kuris tiesiog nesugebėjo surasti sau tinkamo ritmo. Šiuo metu atrodė, kad Rubio turi imtis kažkokių drastiškų priemonių, kad susigrąžintų šansą laimėti kovą. Mano taškų kortelėje Chavezas įgijo 78-74 pranašumą.
Devintame raunde Rubio atrodė vis vangiau, leisdamas Chavezui naudotis visais savo sugebėjimais. Pastarasis atrodė daug įvairiapusiškesnis ir atsipalaidavęs. Dešimtas raundas taip pat buvo panašaus stiliaus. Rubio stengėsi kažką išpešti vienu kitu smūgiu, tačiau kai tik Julio pereidavo į puolimą, jo atakos buvo kur kas ryžtingesnės. Abu boksininkai atrodė nusiteikę labai rimtai ir nė vienas nerodė pasidavimo ženklų. Gal kova ir nesiklostė tobulai žiūrovų akiai, tačiau arenoje susirinkę žmonės vertino boksininkų pastangas. Nors dešimtame raunde Rubio atrodė geriau nei keliuose pastaruosiuose raunduose, tačiau Chavezas vėlgi buvo kur kas pranašesnis ir padidino taškų skirtumą iki 98-92.
Vienuoliktą raundą Rubio pradėjo labai sėkmingai, aptalžydamas priešininką gražia smūgių kombinacija. Vis dėlto Chavezas nebuvo pasirengęs atiduoti ir šio raundo bei greitai perėmė iniciatyvą, prispausdamas Rubio į kampą. Vienuolikto raundo paskutinė minutė buvo gražiausia per visą kovą. Abu boksininkai apsikeitinėjo smūgių krušomis ir aktyvūs išliko iki pat gongo. Abu boksininkai raundo metu pademonstravo puikius boksavimosi įgūdžius, tačiau raundą atidaviau Rubio.
Paskutiniame raunde abu boksininkai vėl aršiai puolė vienas kitą. Chavezas vėl sugebėjo priremti priešininką prie ringo virvių, tačiau Rubio gynyba leido jam išsilaikyti. Chavezas vis prigaudavo atsitraukinėjantį priešininką, bausdamas jį vienu kitu galingu smūgiu dešine ranka. Rubio laikėsi iki pat pabaigos, nors Chavezas ir demonstravo aukštą lygį.
Puikiu pasirodymu, taškais 118-110, 116-112 ir 115-113 Chavezas ne tik laimėjo kovą, bet ir įrodė, kad gali susitvarkyti su labai pajėgiu priešininku.

Leave a Comment