Boksas

Bute prieš Frochą. Carlui atsisakius, jo vietą mielai užimtų Andre Dirrellis

Spread the love

Jei dėl kokios nors priežasties balandžio 14 d. kova tarp Luciano Bute ir Carlo Frocho neįvyks, promoteris Gary Shaw teigia, jog Andre Dirrellis yra pasirengęs užimti Frocho vietą ir kautis su Bute. Būtent ši kova ir buvo Showtime planų viršūnėje:

„Norėtume, kad jis susikautų su Andre,“ – teigė Shaw. „Manau, kad Andre yra pats talentingiausias 76,2 kg svorio kategorijos boksininkas. Deja, jis patyrė traumą ir negalėjo tęsti savo pasirodymo turnyre. Manau, kad jis būtų laimėjęs turnyrą. Norėčiau, kad Dirrellis susikautų su Bute.“

Shaw pareiškimas neturėtų stebinti, nes abu broliai Dirrelliai svarstė galimybę kautis su Bute ir Andre Wardu, nes abiems Showtime paskyrė kovų datas.

Dirrellis (20-1, 14 nokautų) grįžo į ringą po 21 mėnesį trukusios pertraukos ir gruodžio 30 d. per du raundus nesunkiai susitvarkė su 37 m. boksininku Darrylu Cunninghamu. Jis atrodė ryžtingas, susikaupęs ir troško įveikti savo varžovą įtikinamai.

Showtime bandymas į kovą su Bute įstumti Dirrellį yra šiek tiek skaudokas. Taip, išvysti Bute kovą prieš Dirrellį būtų smagu, tačiau Bute ir Frocho akistata yra kur kas geresnė. Būtų tiesiog per daug šališka promoterio Gary Shaw ir vadybininko Alo Haymono boksininką Dirrellį, ką tik grįžusį po beveik du metus trukusios pertraukos, iš karto skirti kautis dėl titulo. Ypač turint omeny, kad tokiu atveju būtų atsisakyta kur kas geresnės kovos dėl titulo.

Bute promoteris Jeanas Bedardas iš InterBox apie Bute kovą su Dirrelliu buvo tokios nuomonės:

„Buvo tam tikrų kalbų apie galimą kovą su Andre Dirrelliu. Tačiau esmė tame, kad čia jo niekas nežino. Be to, jis pralaimėjo prieš Carlą Frochą. Būtent todėl mes norime, kad Bute kautųsi su Carlu Frochu.“

Pagrindiniams planams nesugriuvus, Bute balandžio 14 d. turėtų susikauti su Frochu, nesvarbu Showtime to nori ar ne. Jei Showtime nuspręs netransliuoti Bute ir Frocho kovos, taip automatiškai apribodami kovos transliaciją visose Jungtinėse Amerikos Valstijose, nes Bute turi sutartį su Showtime dar vienai kovai, jie praras nemažą dalį savo užsakovų ir prisidarys sau nereikalingų problemų. Naujasis Showtime sporto kanalo vadovas Stephenas Esponoza jau buvo apkaltintas tuo, kad demonstruoja palankumą Haymono boksininkams. Prieš tai šiais kaltinimais netikėjau, tačiau atrodo, kad jie gali būti pagrįsti.

Leave a Comment