Boksas

Bokso ringuose – nauji mūšiai dėl čempionų diržų

Spread the love

Didysis boksas grįžta į „Viasat Sport Baltic“ eterį. Jau šį šeštadienį galėsite stebėti tiesioginę transliaciją iš Berlyno „O2 World“ arenos, kur pirštines surems du Vokietijos bokso brangakmeniai Robertas Stieglitzas ir Arthuras Abrahamas.

Kova dėl Pasaulinės bokso organizacijos (WBO) supervidutinio svorio (iki 76,2 kg) čempiono diržo prasidės 23.40 val.

Ir R. Stieglitzas, ir A. Abrahamas nėra grynakraujai vokiečiai. Pirmasis gimė Rusijoje, o antrasis Armėnijoje, tačiau abu jau seniai boksuojasi po Vokietijos vėliava.

Bokso reitingų sudarytojai šiuo metu stipresniu boksininku laiko R. Stieglitzą. Tai neturėtų stebinti – 31 metų boksininkas yra dabartinis WBO čempionas, o pralaimėjimo kartėlio nėra patyręs nuo 2008 metų. Bendras R. Stieglitzo balansas profesionalų ringuose – 42 pergalės (23 nokautai) ir 2 pralaimėjimai.

Ne ką prastesnę statistiką yra sukaupęs ir buvęs vidutinio svorio pasaulio čempionas A. Abrahamas (34 pergalės ir 3 pralaimėjimai). „Karaliui Arturui“ ypač sunkūs buvo 2010–2011 metai, kai jis neatsilaikė prieš kitus supervidutinio svorio kategorijos monstrus – Andre Direllą, Carlą Frochą ir Andre Wardą.

Dabar A. Abrahamas iš naujo bando įrodyti dar tebeturįs parako. Ir tam geresnės progos, nei kova su R. Stieglitzu, neįmanoma sugalvoti.

R. Stieglitzo su A. Abrahamu superkovą „apšildys“ kiti du boksininkai. Dėl WBA tarpkontinentinio čempiono diržo pusvidutinio svorio kategorijoje susikaus Vokietijos pasą turintis ekvadorietis Jackas Culcay ir prancūzas Fredericas Serre‘as.

Šio mūšio favoritu yra tituluojamas 26-erių J. Culcay. „Auksinis Džekas“ yra tapęs mėgėjų pasaulio čempionu ir Europos vicečempionu, o tarp profesionalų kol kas žygiuoja be pralaimėjimų – 11 pergalių (7 nokautai).

Prancūzo skaičiai – gerokai prastesni (13 pergalių, 6 pralaimėjimai), bet jis pasistengs kylančiai Vokietijos bokso žvaigždei mesti rimtą iššūkį.

Frederico Serre‘o su Jacku Culcay ir Roberto Stieglitzo su Arthuru Abrahamu kovos – šeštadienį nuo 23.05 val. tiesiogiai „Viasat Sport Baltic“ kanalu.

Leave a Comment