Boksas

Boksininkas E.Kavaliauskas – jau Londono olimpinių žaidynių aštuntfinalyje

Spread the love

Penktadienį Londono olimpinėse žaidynėse dalyvaujančių šalių bokso atstovai traukė burtus. Jie buvo sėkmingi mūsiškiui Egidijui Kavaliauskui (svorio kategorija iki 69 kg): pirmame rate jis laisvas, o antrame, aštuntfinalyje, susitiks su Didžiosios Britanijos ir Gabono boksininkų kovos nugalėtoju.

Tai reiškia, kad mūsiškiui iki bronzos medalių liko laimėti tik dvi dvikovas.

Tuo metu Evaldui Petrauskui (60 kg) burtai pirmoje kovoje lėmė suremti pirštines su Vengrijos atstovu.

„Burtai kaip burtai. Olimpiadoje silpnų varžovų nėra, tad reikia kovoti, nes pasiduoti nes neplanuojame“, – po burtų traukimo grįždamas į olimpinį kaimelį kalbėjo Lietuvos bokso rinktinės vyriausiasis treneris Vladimiras Bajevas.

Kovoti Lietuvos boksininkams teko dar prieš olimpiadą – abiems reikėjo numesti svorio. E. Kavaliauskui tai pavyko paskutinėje prieš žaidynes treniruočių stovykloje Velse, o E. Petrauskas viršsvorio buvo priverstas atsikratinėti Londone.

„Tai atėmė jėgų. Gerai, kad buvo karštos dienos, tai ir svoris lengviau tirpo. Bet karštis trukdė kitur – olimpinio kaimeliom kambariuose nėra nei kondicionierių, nei ventiliatorių. O atsidarius langa nuolat skambėjo muzika, įvairių valstybių himnai, kai buvo keliamos jų vėliavos. Prasidėjus varžyboms turėtų būti ramiau“, – teigė V. Bajevas.

Tuo metu, kai būriai olimpinio kaimelio gyventojų rengėsi žaidynių atidarymo iškilmėms, abu Lietuvos boksininkai liejo prakaitą treniruotėje. „Neleidžiame sportininkų į paradą. Tokie renginiai atima per daug jėgų“, – paaiškino rinktinės treneris.

Leave a Comment