Boksas

„Baudėjas“ vs „ Stebuklas“ II

Spread the love

Lapkričio 20-tą dieną New York‘e WBC vidutinio svorio pasaulio čempionas Sergio „Maravilla“ Martinez‘as gins savo titulą prieš Poul‘ą „Punisher“ Williams‘ą.

Tai bus jau antras kartas, kai susitiks šie pasaulinio lygio kovotojai: pirmasis jų susitikimas įvyko prieš metus viena svorio kategorija žemiau ir, daugelio manymu, buvo viena įspūdingiausių kovų tais metais. Jos metu abu kovotojai buvo pasiūsti i nokdauną jau pirmajame raunde, o pergalė kontraversišku teisėjų sprendimu atiteko Williams‘ui.

Williams‘as (39-1, 27 nokautai ), gimęs  Aiken‘e JAV, pirmąjį čempiono titulą iškovojo 2007 metais pusvidutinio svorio kategorijoje prieš Antonio Margarito. Neradęs norinčių kautis toje kategorijoje, jis pakilo viena kategorija aukščiau ir nugalėjo Verno‘ną Philips‘ą. Pamatęs, jog šios kategorijos kovotojai taip pat vengia su juo kautis, Williams‘as pakilo iki vidutinio svorio kategorijos, kurioje įveikė buvusį daugkartinį pasaulio čempioną Winky Wright‘ą. Jaunasis boksininkas kelis kartus bandė suorganizuoti kovą su tuometiniu vidutinio svorio čempionu Kelly Pavlik‘u, tačiau dėl traumų ir kitų niuansų susitikimas buvo atšauktas.

Sergio Martinez‘as (45-2-2, 24 nokautai), 35-rių kairiarankis argentinietis, paskutinį pralaimėjimą patyrė prieš 11-ką metų (neskaičiuojant kovos su Williams‘u) minėtajam meksikiečiui Antonio Margarito. Nuo to laiko argentinietis iškovojo 28 pergales, kurias vainikavo 154 svarų titulas prieš Alex‘ą Bunem‘ą. Toliau sekė kontraversiškos lygiosios su Kermit‘u Cintron‘u. Martinez‘as pasiuntė jį į nokautą, tačiau, teisėjui suskaičiavus iki dešimties, dėl nežinomų priežasčių kovą nuspręsta tęsti toliau ir, visų susirinkusių sirgalių nuostabai, galiausiai buvo paskelbtos lygiosios. Vis dėlto tai nepaveikė argentiniečio, ir kitoje kovoje dėl vidutinio svorio kategorijos čempionų titulo Martinez‘as šventė pergalę prieš tuo metu dominuojantį čempioną Kelly Pavlik‘ą.

Leave a Comment