Boksas

Barmenas meta iššūkį: nokautuosi – gausi 300 litų

Spread the love

Septyniolika metų barmenu dirbantis kaunietis Vytautas Binkis siūlo netipišką būdą užsidirbti: jis sumokės tam, kuris jį nokautuos bokso ringe. Kaunietis pasiryžęs boksuotis su trimis varžovais iš eilės.

Viename Kauno restorane barmenu dirbantis 35-erių V.Binkis šypsosi: „Aš neturiu tikslo nokautuoti kitą. Varžovai turi nokautuoti mane. Ir dar galės uždirbti.“

Vytautas pasirengęs stoti į ringą ir šešis raundus, trunkančius po dvi minutes, atlaikyti trijų skirtingų varžovų atakas. Jei per pirmuosius du raundus jo nenokautuos varžovas, kuris galėtų uždirbti 300 litų, kovos kitas ir galės uždirbti 200.

Jei V.Binkis atsilaikys ir trečiajame bei ketvirtajame raunde, į ringą pakils trečias pilnas jėgų sportininkas, kuris stengsis nokautuoti barmeną ir laimėti 100 litų.

Dabar 87 kilogramus sveriantis Vytautas iki varžybų, kurios vyks sporto klube „Dainralfas“ vasario pradžioje, ketina numesti šešis kilogramus. Jis buvo pasiryžęs rungtis su iki 115 kilogramų svorio varžovais.

V.Binkiui nebuvo svarbu, kas jo varžovai: iššūkį galėtų mesti ir karatė, ir kovos be taisyklių meistras. Vienintelis barmeno reikalavimas – kad varžybos vyktų tik pagal bokso taisykles.

„Noriu populiarinti gilias tradicijas Lietuvoje turintį boksą, – tikino barmenas, primindamas, kad legendinio boksininko Algirdo Šociko laikais būdavo nelengva patekti į Kauno sporto halę. – Noriu priminti Amerikos lietuvius pasaulio čempionus – Šarkį Žukauską ir Juozą Vinčą.“

Iššūkį Vytautui jau metė trys kovotojai: labiausiai patyręs – 22-ejų sporto klubo „Dainralfas“ kovotojas 75 kg svorio Daumantas Barinovas, kovojęs pagal MMA taisykles ir „BUSHIDO Heros“ turnyre.

Lietuvos jaunučių ir jaunių bokso čempionui, sporto mokyklos „Gaja“ sportininkui 70 kg svorio Klaidui Barauskui – 17 metų, dar vienam „Dainralfas“ kovotojui, 84 kg svorio Matui Stebuliauskui – 20 metų. Jis taip pat kovojo K1 varžybose pagal MMA taisykles.

Ar barmenas nebijo varžovų?

„Gerbiu visus, bet baimė – ne tas žodis“, – tikslina V.Binkis.

Jis jau 17 metų dirba barmenu, o boksavosi, su didelėmis pertraukomis, 16 metų.

„Nesu visiškai naujokas bokse“, – prisipažino 185 cm ūgio vyras.

Tačiau universitetą baigęs bei merginas ir vaikinus treniruojantis vyras nesiboksavo ir intensyviai nesitreniravo jau septynerius metus.

„Barmenu dirbu po 16 valandų per parą, tad nėra galimybės“, – prisipažino V.Binkis.

Pasmalsavus, kur sunkiau, – restorane dirbti barmenu ar boksuotis, Vytautas nusijuokė: „Barmenu dirbti sunkiau psichologiškai, fiziškai – daug sunkiau bokso ringe.“

Leave a Comment