Boksas

B. Hopkinsas pagerino savo paties rekordą, be didesnio vargo pranoko T. Cloudą

Spread the love

Šiąnakt Bernardas Hopkinsas per 12 raundų susitarkė su Tavorisu Cloudu ir pagerino savo paties rekordą kaip vyriausias boksininkas, laimėjęs pasaulinį titulą.

Bernardas Hopkinsas ne tik laimėjo šią kovą, tačiau ir užtikrintai susitvarkė su Tavorisu Cloudu, visos kovos metu taip ir neturėjęs rimtų problemų. Akivaizdaus vienbalsio teisėjų sprendimo dėka 48-erių boksininkas iškovojo IBF pussunkio svorio čempiono titulą, pagerindamas savo kaip vyriausio pasaulinį titulą iškovojusio boksininko rekordą. Teisėjai Hopkinso naudai nubalsavo taip: 116-112, 116-112 ir 117-111.

Hopkinsas (53-6-2, 32 nokautai) dvikovos tempą kontroliavo didžiąją jos dalį ir akivaizdžiai pamokė gerokai jaunesnį Cloudą (24-1, 19 nokautų). 31-erių Cloudas kelis kartus sugebėjo pasižymėti galingais smūgiais, tačiau ringo patirtis ir sumanumas buvo pagrindiniai kovos lemties faktoriai.

Hopkinsas pataikė 41 procentą visų savo smūgių (169 iš 417) ir 48 procentus stiprių smūgių (110 iš 227). Tuo tarpu Cloudas smūgiavo daugiau, tačiau pataikė tik 21 procentą visų savo smūgių (139 iš 650) ir tik 26 procentus stiprių smūgių (72 iš 282).

Po kovos Hopkinsas nepagailėjo kelių pagarbių žodžių Cloudui, tačiau pasinaudojo proga ir įsivertinti savo rekordinį pasiekimą.

„Jis yra drąsus ir stiprus jaunas čempionas. Pasakiau jam, kad ilgai čia neužsibūsiu,“ – Maxui Kellermanui sakė Hopkinsas. „Jis vėl taps čempionu. Tačiau aš turiu sugebėjimą palaužti jaunus čempionus, kurie daugiau tokiais netampa.“

Panašu, jog Hopkinsas siekia kautis tol, kol jam sukaks 50 metų. Tai gali reikšti, kad jo laukia dar ne mažiau kaip dvi ir tikriausiai ne daugiau kaip keturios dvikovos. Komentuoti kovą padėjusiam Andre Wardui jis sakė, kad suorganizuoti kovą tarp jų finansiškai nėra palanku. Hopkinsas nenori kautis su Wardu, o pagrindiniai kandidatai kautis dėl 79,4 kg svorio kategorijos titulo yra Sergey‘us Kovalevas, kuris yra pavojingas smūgiuotojas, Nathanas Cleverly ir Beibutas Shumenovas. Taip pat neatmetama galimybė, jog vienas iš geriausių antrojo vidutinio svorio boksininkų (pavyzdžiui, kovos tarp Frocho ir Kesslerio nugalėtojas) galėtų išbandyti jėgas sunkesnėje svorio divizijoje.

Šiąnakt Cloudas paprasčiausiai nebuvo pakankamai stiprus psichologiškai, kas daugelio nenustebino. Atrodė, jog jis tiesiog nori laimėti kovą smūgių gausa ir aktyvumu. Tačiau Hopkinsas pasitelkė savo magiją ir sukaustė Cloudą, privertė jį būti atsargesniu ir galvoti daugiau, nei reikėtų. Jis yra fiziškai stiprus boksininkas, kurio pagrindinis ginklas yra smūgių gausa. Tačiau tai jam ši kartą nepadėjo.

Leave a Comment