Boksas

Ar sudrebins Antonio Tarver’is sukiasvorių diviziją šį savaitgalį?

Spread the love

Menas imituoja gyvenimą. Tai frazė, kurią ne vienas iš mūsų yra girdėjęs. Kai Antonio Tarver’is šį savaitgalį įžengs į ringą pirmą kartą po daugiau nei metų pertraukos, jis tikisi, kad ši frazė jam pritiks.

Kaip dauguma žino, Tarver’io pergalių ir pralaimėjimų santykis sunkiasvorių kategorijoje yra 1-0 ir ta vienintelė pergalė yra prieš legendą iš Filadelfijos Rocky Balboa.

Be abejonės, tai nebuvo realus dalykas, bet Tarver’io perėjimas į sunkiasvorius šį savaitgalį yra labai realus. 42 metų buvęs pussunkio svorio kategorijos čempionas ir Roy‘aus Joneso jaun. nugalėtojas susitiks su Nagy Aguilera.

Aguilera (16-4, 11 nokautų) geriausiai žinomas pergale nokautu prieš Oleg’ą Maskaev’ą. Nuo to laiko jis yra pralaimėjęs Samuel’iui Peter’iui (techninis nokautas), ir mėgėjui Maurice‘ui Harris’ui (23-14-2 prieš kovą).

Tai buvo antras jo pralaimėjimas mėgėjui po to, kai jis buvo diskvalifikuotas ir turėjo pripažinti Marcellus’o Brown’o pranašumą. Manoma, kad Aguilera yra lengvas priešininkas Tarver’iui, jei pastarasis vis dar kažką sugeba.

Atrodė, kad Tarver’is jau buvo pasitraukęs iš bokso visiems laikams ir užsitikrinęs sau darbą kaip „Showtime“ pranešėjas, kurį jis atlieka tikrai gana neblogai. Nepaisant to, jis grįžta į ringą ir visą dėmesį skiria didžiausiam koks tik įmanomas laimėjimui – pasaulio sunkiasvorių titului.

Iš paskutinių šešių savo kovų jis laimėjo tik tris, iš kurių dvi buvo prieš mėgėjus. O tris pralaimėjimus patyrė prieš stipriausius du kovotojus, su kuriais jam yra tekę kautis.

Atsižvelgiant į tai, kad tie du kovotojai yra labai geri, atrodytų, kad Tarver’is jau nebegali kautis aukščiausiu lygiu. Nepaisant to, nors jam jau 42 m., jis dar vis turi pakankamai gerą rankų greitį sunkiasvorių kategorijoje. Jo jėga niekada nebuvo didysis jo ginklas ir jis nėra nokautavęs jokio aukščiausio lygio kovotojo nuo Roy‘aus Jones’o jaun. nokauto.

Jo ištvermingumas smūgiams buvo puikus pussunkio svorio kategorijoje ir turėtų būti pakankamai geras kovojant su sunkiasvoriais. Bet ar tai iš tikrųjų yra svarbu? Net ir Tarver’io pergalė šį savaitgalį praktiškai nieko nereikš.

Jis jau senas ir net pergalė nokautu prieš vidutinioką sunkiasvorį jo lygio nepakels. Jis atrodė apsnūdęs paskutinėse keliose savo kovose, o kova neriboto svorio kategorijoje jam naudinga nebus.

Taip pat bus įdomu stebėti, kokios formos jis bus prieš pat kovą. Dažniausiai kai kovotojai pereina į sunkiasvorius, jie jau nebesirūpina savo svoriu.

Net jei Tarver’is ir laimės, kas yra pakankamai tikėtina, tai nieko nereikš. Jis turi pakankamai neblogą smūgio siekį, kuris yra 75 coliai. Bet toks siekis būtų šešių colių deficitas kovojant prieš Klitschko. Jei Tarveris nuspręs kautis prieš David’ą Haye‘ų, tai jo siekio deficitas bus tik trys coliai.

Tai būtų gana neblogas pasirinkimas, turint omeny, kad Haye‘us paskutinį kartą įveikė silpnesnį Audley‘ų Harrison’ą ir galėtų paskutinį kartą kautis dėl titulo.

Jei toks yra jo planas, jis gana neblogas ir gali jam pelnyti sunkiasvorių titulą. Taip jis susilygintų su amžino savo varžovo Roy‘as Joneso jaun. pasiekimu.

Leave a Comment