Boksas

Apie savaitgalio super kovą – iš garsenybių lūpų

Spread the love

Dieną prieš Miguelio Cotto ir Sergio Martinezo akistatą dėl galimo kovos laimėtojo, nuomonių iš garsių žmonių netrūksta. Žemiau pateikiame kelias nuomones apie šią dvikovą iš įvairių sporto ir kino įžymybių.

„Abu yra puikūs kovotojai. Dauguma mano, jog laimės S. Martinezas. Gerbiu ir myliu Sergio, bet kaip galėčiau nesirgti už savo tautietį ir Puerto Riko? Mane iš ten išvytų! Pergalės, pralaimėjimo ar lygiųjų atveju, vis tiek palaikau M. Cotto!“ – Rosie Perezas.

„Teko susipažinti su abiem nuostabiais kovotojais, turinčiais puikų charakterį už ringo ribų. Klausimas, kuris iš jų turi pakankamai parako savyje šiame jų karjerų etape? Sergio vis dar yra labai stiprus ir ta jėga boksininko neapleidžia net jo karjerai einant link pabaigos. O M. Cotto visada turės sugebėjimą palaužti priešininką iš lėto kovos metu. Neryškią persvarą duočiau M. Cotto, tačiau namo už jį nestatyčiau. Sėkmės abiem puikiem boksininkam!“ – Sugar Ray‘us Leonardas.

„Aš didelis M. Cotto gerbėjas. Bet manau, kad jo priešininkas šioje kovoje yra pranašesnis. Jis yra mažesnis, tačiau ne greitesnis. Labai norėčiau, kad M. Cotto nugalėtų, tačiau nemanau, kad taip atsitiks.“ – Brandonas Jacobsas.

„Sergio laimės nedidele persvara po teisėjų sprendimo. Jam reikia būti protingam, nes priešiningu atveju M. Cotto laimės.“ – Micky Wardas.

„S. Martinezas nugalės. Jis didesnis ir fiziškai stipresnis.“ – Reggie Milleris.

„M. Cotto ši kova bus lemtinga. Jei jis panaudos absolučiai viską, ko yra išmokęs iš patirties, jam tai bus didelis pasiekimas. Norėčiau, kad jam pasisektų, nes per savo karjerą jis turėjo keletą nemalonių ir nesėkmingų epizodų. Jam reikės atkirsti S. Martinezą, nes jis gerai juda. Kai jis juda ringe, atrodo kaip tango šokėjas. Mano nuomone ši kova bus viena geriausių metų kovų. Nekantrauju nusivesti savo žmoną atšvęsti mūsų penktųjų vedybų sukaktuvių.“ – Mike‘as Tysonas.

„Laukia labai įdomi kova tiek visam bokso pasauliui, tiek M. Cotto komandai. M. Cotto turėtų laimėti po teisėjų sprendimo.“ – Felixas Trinidadas.

Leave a Comment