Boksas

Alvarezas pranašesnis už Gomezą

Spread the love

Saulas Alvarezas išsaugojo savo WBC pirmojo vidutinio svorio titulą, šeštame raunde sutvarkydamas Alfonso Gomezą, kuris kovėsi geriau nei dauguma iš jo tikėjosi ir tai buvo trečia iš eilės graži apšildomoji vakaro šou tarp Mayweatherio ir Ortizo dvikova.

Alvarezas (38-0-1, 28 nokautai) pirmoje kovos dalyje buvo susidūręs su tam tikromis problemomis, tačiau nuo penkto raundo atrodė tiesiog galingesnis už Gomezą (23-5-2, 12 nokautų). Šeštame raunde Alvarezas pataikė galingą smūgį kabliu iš apačios dešine ranka, taip apsvaigindamas savo varžovą, po kurio sekė dar vienas smūgis dešine ranka, po kurio priešininkas pradėjo atsitraukinėti. Tuomet Alvarezas pradėjo vytis Gomezą ir nuolat smūgiavo, tačiau Gomezas sėkmingai atrėmė daugumą smūgių. Nepaisant to, teisėjas Wayne‘as Hedgpethas įsikišo ir nutraukė kovą.

Gomezui tai buvo skaudus pralaimėjimas, nes kova buvo sustabdyta per anksti. Tačiau tai taip pat nebuvo ir ypač ginčytinas epizodas, nes Gomezas nesmūgiavo atgal, o keli Alvarezo smūgiai vis dėlto pramušė priešininko gynybą. Gomezas stengėsi iš visų jėgų išsilaikyti ringe, tačiau teisėjui pasirodė, kad tų pastangų neužteko. Tuo metu atrodė, kad Alvarezas iš tikrųjų labai arti pergalės. Bet kokiu atveju nemanau, kad kovos sustabdymas pakeitė kovos baigtį.

Dar kartą verta paminėti, kad visos trys apšildomosios kovos buvo kupinos intrigos ir veiksmo, ko dauguma tikėjosi. Visas vakaras klostėsi labai greitai ir gražiai, tad ataityje tikėkimės daugiau veiksmo kupinų apšildomųjų dvikovų.

Leave a Comment