Boksas

A. Joshua sutriuškino D. Bakhtovą (video)

Spread the love

Anthony Joshua antrame raunde sutriuškino veteraną Denisą Bakhtovą, įsirašydamas devintąją pergalę į savo sąskaitą ir toliau žengia be pralaimėjimų. Verta paminėti tai, jog iki šiol visoms boksininko pergalėms pasiekti teisėjų pagalbos neprireikė.

24 m. anglas pasinaudojo didžiule ūgio persvara bei jaunatviškumu ir akivaizdžiai pranoko 34-erių D. Bakhtovą (38-10, 25 nokautai), kuriam buvo pasitaikę ir sėkmingesnių dienų.

Nors ant popieriaus ši dvikova atrodė pakankamai intriguojanti, iš tikrųjų D. Bakhtovas šansų laimėti neturėjo. A. Joshua, nors jaunas ir nepatyręs, buvo tiesiog per didelis ir per daug talentingas, kad nusileistų tokiam boksininkui kaip D. Bakhtovas, kuris čempiono lygio per savo karjerą taip ir nepasiekė.

Pažvelgus į ruso reziume, didžioji dalis 15 metų trukusios boksininko karjeros kovų nebuvo tokios, kurios leistų manyti, jog jis galėjo sudaryti kokių nors sunkumų A. Joshua. Kitaip sakant, jei kam ir galėjo pasirodyti, kad šis varžovas yra spąstai A. Joshua, taip nebuvo.

Sekantis A. Joshua priešininkas bus Michaelas Sprottas, 39-erių veteranas, kuris paskutinėje savo kovoje Naujojoje Zelandijoje vykusio „Super aštuonetuko“ turnyro finale prieš Kali Meehaną jau pirmame raunde patyrė nokautą.

M. Sprottas gana sėkmingai kaudavosi trijų raundų kovų turnyruose, tačiau jei kova su Joshua įvyks, trys raundai veikiausiai yra ilgiausias laiko tarpas, kurį boksininkas atsilaikys prieš gerokai jaunesnį priešininką.

Šiame A. Joshua karjeros etape boksininkas yra būtent tokioje pozicijoje, kokioje turėtų būti. Dabartiniai jo priešininkai ne daug silpnesni už tokius boksininkus kaip Alexas Leapai, Francesco Pianeta ir Mariuszas Wachas, o pastarieji yra trys iš keturių paskutinių Vladimiro Kličko priešininkų.

Leave a Comment